Použila túto zmes a jej zlomený lakeť sa zahojil oveľa rýchlejšie!

Istá žena utrpela vážnu zlomeninu lakťa a lekári ju veľmi nepovzbudili. Diagnóza znela, že je vážne poškodená nielen kosť, ale aj kĺby.
Do konca života si bude musieť dávať dobrý pozor, pretože každý menší náraz alebo hrboľ by jej mohol znova zlomiť lakeť, povedali lekári pred operáciou.

Žena odmietla súhlasiť s operáciou a rozhodla sa využiť silu prírody na svoje uzdravenie. Kontaktovala naturopata, ktorý jej odporučil nasledujúcu metódu. Vnútorne mala konzumovať nasledujúcu zmes:

  • každé dve hodiny jej odporučil pol šálky kostihoja lekárskeho na jej problém. Keďže mala silné bolesti, musela si obklad z kostihoja aplikovať aj zvonka.
  • Potrebovala tiež laktát vápenatý a 2 gramy vitamínu C každé tri hodiny. Denne si na štyridsať minút namáčala lakte do odvaru z kostihoja a potom si problematické miesto prikryla čerstvými listami kostihoja. Obklad si nechala na lakti aj cez noc.

Po 10 dňoch mohla hýbať lakťom a na krátku chvíľu si obväz sňala. Potom druhou rukou trochu zatlačil na chorý lakeť. Po mesiaci už ortézu nepotrebovala a mohla voľne pohybovať lakťom bez bolesti. Naďalej užívala 2 gramy vitamínu C a 500 gramov laktátu vápenatého denne.

Kostihoj je jednou z najúčinnejších bylín “lepidlo na kosti”, ak máte zlomeniny, začnite ho používať po konzultácii s lekárom.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi a známymi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*