Pozor, dámy! 6 znakov, že sme tento kúsok spodného prádla použili nesprávne!

 • Najlepšou priateľkou ženy je podprsenka, ktorá nám pomáha ukázať našu ženskú stránku. Nie vždy sa však pri tomto odeve rozhodujeme správne!
Tu je 6 tipov, ktorými sa môžete riadiť:
 • Stará podprsenka? V žiadnom prípade!
  S pribúdajúcimi rokmi strácajú podprsenky svoju pružnosť a vaše prsia budú vyzerať ako vrecko. Nie je to lákavý pohľad a z dlhodobého hľadiska to bude mať nezvratné následky.
 • Začervenanie:
  Ak používate podprsenku, ktorá spôsobuje začervenanie, určite by ste mali zvážiť jej zmenu. Preto si sponu upravte tak, aby nebola príliš tesná a aby sa do pokožky dostalo trochu vzduchu, pretože to môže spôsobiť problémy s cievami.
 • Príliš tesné:
  Mnohí ľudia si myslia, že ak sa ramienka nastavia pevnejšie, prsia budú vyššie a pevnejšie. Ale to nie je pravda! Ak to urobíte, zadná časť podprsenky sa zdvihne príliš vysoko. Ak tento popruh zakrýva hornú časť chrbta, trpí podpazušie.
 • Malá veľkosť:
  Vyhnite sa malým veľkostiam! Menšie veľkosti nezaručujú lepší vzhľad a z dlhodobého hľadiska môžu dokonca spôsobiť rakovinu prsníka.
 • Na každý deň iná:
  Odporúča sa nosiť každý deň inú podprsenku, pretože umožňuje telu uvoľniť sa z polohy jednotlivých ramienok.
 • Žiadne kovové tyče:
  Používanie podprsenky bez kovových tyčiniek zabraňuje bolestiam vášho tela. Nie je dobré nosiť tento typ podprsenky každý deň, pretože sa vám uvoľnia prsia a stratia svoju pevnosť.
Najdôležitejšie je uvedomiť si, že podprsenka nie je len otázkou krásy, ale v prvom rade by ste mali myslieť na svoje zdravie!
Podeľte sa o tento príspevok aj s ostatnými ženami.
Written By
More from redakcia
Prírodné spôsoby, ktoré zmiernia psoriázu!
Psoriáza je jedným z najčastejších a najzávažnejších kožných ochorení súčasnosti. Ide o...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *