PREČISTITE SI OBLIČKY ZA 15 DNÍ PRÍRODNÝM SPÔSOBOM: Cenovo dostupný a rýchly recept!

Stále viac ľudí trpí obličkovými kameňmi, na ktoré sa predpisujú lieky, ktoré krátkodobo pomáhajú alebo sú pacienti posielaní na menej či viac invazívne metódy, po ktorých je obdobie rekonvalescencie únavné a stresujúce.

Proso je cenovo dostupné obilie a skutočne zázračný nástroj na liečbu obličiek. Mnohí, ktorí vyskúšali proso ako metódu liečby kameňov a piesku v obličkách, hovoria, že im to pomohlo natoľko, že už nemajú žiadne problémy.

V ľudovom liečiteľstve sa proso používa aj ako prírodný prostriedok na liečbu urolitiázy (tvorba kameňov v moči a močových cestách).

Proso účinne čistí obličky, odstraňuje piesok a hlieny, odstraňuje drobné kamene z obličiek a močového mechúra, pomáha pri ženských chorobách a lieči cystitídu.

Mimochodom, proso je jednou z najznámejších obilnín, ktorá má vysokú nutričnú hodnotu a liečivé vlastnosti.

Navrhujem vám naozaj úžasný a účinný recept ruského ľudového liečiteľstva na liečbu obličiek, ktorý vám pomôže pri čistení obličiek, vylučovaní hlienov, piesku a drobných kamienkov.

Večer prepláchneme 1 pohár (200 g) prosa v teplej vode. Proso nasypeme do väčšej nádoby (3l) a 2/3 nádoby zalejeme horúcou prevarenou vodou. Prikryte, dobre pretrepte, zabaľte do niečoho teplého a nechajte cez noc.

Ráno znova pretrepte. V tégliku si všimnete bielu zakalenú tekutinu. Toto je váš liek. Nalejte túto tekutinu z nádoby do inej nádoby. Pite počas dňa bez obmedzenia, v akomkoľvek množstve, kedykoľvek chcete.

Proso nevyhadzujte. Uvarte si zdravú kašu a jedzte ju na raňajky. (1 pohár prosa, 3 poháre vody, varíme asi 15 minút). Večer si pripravte novú porciu na ďalší deň rovnakým postupom.

Táto šťava sa má piť 10-15 dní. Výsledok: po 10-15 dňoch sa kameň rozpustí a vyjde spolu s močom a obličky sa vyčistia od piesku, hlienu a kameňov. Zápal bol odstránený, obličkové tkanivo a orgány močového traktu boli obnovené.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*