Ranná káva s týmito 3 zložkami vám pomôže zbaviť sa zbytočných kilogramov 3 krát rýchlejšie!

zdroj: 5mdz.pl

Káva nielen stimuluje našu myseľ, ale aj metabolizmus a pomáha spaľovať tuk. Kofeín obsiahnutý v káve stimuluje proces lipolýzy, počas ktorého sa do krvi uvoľňujú mastné kyseliny.

Čerstvá káva, hlavne ráno, v kombinácii so zmesou prírodných ingrediencií nielen podporuje proces chudnutia, ale prináša aj mnohé zdravotné vlastnosti. Kofeín obsiahnutý v káve, odobratý v primeraných množstvách, môže podporiť prácu srdca a ochrániť naše telo pred niekoľkými chorobami.

Ak je váš každodenný zvyk piť šálku horúcej kávy v dopoludňajších hodinách, nič vám nebráni tomu, aby ste stratili niekoľko ďalších kilogramov mimochodom. Úžasná zmes, ktorou môžeme stimulovať metabolizmus pridaním do kávy, sa veľmi ľahko pripravuje.

Tajomstvo špeciálnej kávy, ktorá podporí váš metabolizmus je pridanie škorice, kokosového oleja a medu.

Pozrime sa teraz na jednotlivé komponenty zvlášť:

Škorica

Storočia sa škorica používa v receptoch podporujúcich liečbu mnohých chorôb. Jej vysoký obsah antioxidantov a protizápalových vlastností robí ju robí vysokoučinnou proti infekcii v tele. Okrem toho škorica efektívne podporuje zníženie hladiny cukru v krvi a tým dokonale podporuje proces chudnutia.

Je dobré vedieť, že existujú  dva druhy škorice. Najlepšie zdravotné účinky obsahuje cejlónska škorica.

Pokračovanie článku na druhej stránke >

Written By
More from Redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *