Rastlina, ktorá je lepšia ako liečivá bylina než ako prísada do jedla!

Vďaka modernému životnému štýlu sa v našom živote každým dňom objavuje čoraz viac chorôb. Nielen rôzne alergie, ale aj artritída, vysoký krvný tlak a poruchy štítnej žľazy sa stávajú súčasťou života väčšiny ľudí.

Nežime s našimi chorobami, ale zbavme sa ich čo najskôr! K dispozícii je veľa liekov, ale ak nechceme svoje telo bombardovať chemikáliami a toxínmi, mali by sme si vybrať prírodné možnosti. Tymián je veľmi bohatý na vitamíny a minerály a má aj veľmi vysoký obsah éterických olejov, preto má toľko pozitívnych účinkov na zdravie.

Reguluje krvný tlak, pomáha pri prechladnutí a chrípke, stimuluje tvorbu červených krviniek a odporúča sa pri chronickej únave, problémoch so štítnou žľazou, závratoch, reumatizme a skleróze multiplex.

  • Pripravte si nasledujúcu prírodnú zmes na báze tymiánu a používajte ju pri vyššie uvedených ochoreniach.

Zloženie:

  • jedna šálka vody
  • med
  • Hrsť čerstvého tymiánu

Príprava:

Tymián dôkladne opláchnite. Prevarte vodu a zalejte ňou tymián. Nechajte lúhovať 5 až 10 minút a potom preceďte. Po miernom vychladnutí oslaďte výsledný voňavý nápoj trochou medu podľa chuti. Vypite denne jednu šálku čaju a čoskoro pocítite úľavu od príznakov.

Ak Vás článok zaujal, zdieľajte ho aj ďalej so svojimi priateľmi.

Written By
More from redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *