Rozlúčte sa s lupusom, artritídou, chronickou únavou či problémami so štítnou žľazou!

Moderná spoločnosť nás prinútila viesť nezdravý životný štýl, konzumovať spracované a nezdravé potraviny, žiť v kontaminovanom prostredí, vysporiadať sa s neustálym stresom a nadmerne pracovať. Tie nadmerne zaťažujú naše zdravie, trápia nás mnohé neduhy a choroby. Napriek tomu, že sú konvenčne liečené liekmi, vždy je tou najlepšou možnosťou ako liečiť zdravotné problémy prirodzenou cestou.

Rozlúčte sa so závratmi, lupusom, fibromyalgiou, artritídou, chronickou únavou, problémami so štítnou žľazou a oveľa viac!

Tymián je mimoriadne účinný pri zlepšovaní celkového zdravia a ponúka množstvo zdravotných výhod a má vysoký obsah minerálov, ako je vápnik, železo a draslík, a pôsobí ako antioxidant. Jeho liečivé vlastnosti sa často využívajú v priemysle vo farmaceutických továrňach, v produktoch na liečbu roztrúsenej sklerózy, lupusu, reumatoidnej artritídy a fibromyalgie.

Táto prospešná rastlina reguluje krvný tlak, lieči kašeľ a bronchitídu, napomáha tvorbe červených krviniek, lieči chronickú únavu, astmu, bolesť hrdla, laryngitídu, bojuje proti závratom, lupusu, fibromyalgii, lupusu, reumatoidnej artritíde, skleróze multiplex a Hashimotovej tyreoiditíde. .

Jeho pravidelné používanie zlepšuje celkové zdravie a prináša pozitívne účinky už po niekoľkých dňoch.
Nasledujúci nápoj vám pomôže využiť silné vlastnosti tymiánu:

Ingrediencie:
  • hrsť tymiánu (čerstvého alebo sušeného)
  • 1 šálka vody
  • med (voliteľné)
Inštrukcie:

Umyte tymian a vložte ho do misky. Prevarte vodu a nalejte ju na tymián. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom preceďte, aby ste odstránili pevné časti. Na osladenie nápoja môžete pridať med podľa chuti.

Použitie:

Tento nápoj by ste mali konzumovať denne a účinky sa dostavia veľmi skoro!

Zdieľajte aj ďalej so svojimi priateľmi.

Written By
More from redakcia
Nutella kocky: Harmónia lahodnej smotany a chrumkavých lieskových orieškov!
Zloženie: 6 vajec 15 dkg cukru 15 dkg polohr.múky 5 dkg mletých...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *