S týmto liečivým odvarom je infekcia dýchacích ciest za 1 deň zažehnaná!

Máte infekciu alebo zápal dýchacích ciest? Nebojte sa, nemusíte sa celé dni zotavovať a trpieť nepríjemnými, bolestivými príznakmi! Zápalové ochorenia horných dýchacích ciest sú dobre známe, ale ich priebeh, liečba a komplikácie môžu byť veľmi odlišné.

Pre aplikáciu vhodnej terapie je nevyhnutné stanoviť presnú diagnózu. Zápalové ochorenia horných dýchacích ciest sú najčastejšími príznakmi, pri ktorých sa pacienti obrátia na lekára.

Anatomicky sa dýchacie cesty delia na dolné a horné dýchacie cesty. Horné dýchacie cesty zahŕňajú nosnú dutinu, dutiny a hltan. Infekcie horných dýchacích ciest sa môžu vyskytnúť kedykoľvek, hlavnou sezónou je jeseň-zima a skorá jar.

Počasie v takýchto prípadoch praje rastu patogénov, ktorými sú najčastejšie vírusy a ojedinele aj baktérie. Rôzne mikroorganizmy sa ľahko dostávajú do horných dýchacích ciest a množia sa, čo nie je prekvapujúce, keďže nosná dutina a dýchacie sliznice majú presne za úlohu filtrovať a čistiť vdychovaný vzduch.

Puzdrá sú cca. V 70 percentách prípadov môžu za vznik ochorenia vírusy. Dnes je identifikovaných asi dvesto typov vírusov, najčastejšie sú to takzvané adeno-, rhino- a parainfluenzy, koronavírusy, ktoré spôsobujú príznaky.

Táto zmes môže ľahko vyliečiť chorobu!

Ingrediencie:

  • 1/2 šálky medu
  • 40 g tymianu
  • 500 ml vody

Aplikácia:

  1. Med zmiešame s tymianom a zalejeme vlažnou vodou.
  2. Nechajte niekoľko hodín odstáť v zakrytej sklenenej nádobe.
  3. Užívajte 2 polievkové lyžice zmesi denne.
Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte recept aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*