Schudnite s týmto nápojom z 5 zložiek!

No úprimne, kto by nechcel byť o 7 kg ľahší, že? Pravda je taká, že sa jedná o prianie takmer každej ženy na tejto planéte. Aj napriek tomu, že v dnešnej dobe môžeme na internete nájsť množstvo spôsobov a možností, ako efektívne a rýchlo schudnúť, nájsť ten účinný spôsob vhodný priamo pre nás, už také ľahké nie je.

Chudnutie je vždy individuálne

Ako prvé je nutné si uvedomiť, že efektívnym spôsobom je zmena našich každodenných návykov, najmä v strave a aktivitách, ktoré robíme. Práve tieto dva aspekty vedú k urýchleniu látkovej výmeny, čo by malo byť naším prvým čiastkovým cieľom v honbe za našou vysnívanou postavou. Pretože sú však tieto procesy u každého z nás odlišné, môže trvať rôznu dobu, kým sa dostavia očakávané výsledky. To by ste mali mať vždy na pamäti a nevzdávať proces chudnutia ihneď, čo sa nedostavia prvé výsledky!

Ako sme už spomínali, Vaším cieľom je zrýchliť Váš metabolizmus. To znamená, že sa musíte začať zdravo stravovať a zahrnúť do svojej každodennej rutiny pravidelné cvičenie. Inými slovami musíte povedať sladkým dobrotám a pochutinám z fast foodov raz a navždy “zbohom”!

Pomocník, ktorý funguje

Ak dodržíte tieto dve jednoduché pravidlá, potom sa očakávané výsledky určite čoskoro dostavia! Ide o zázračný nápoj, ktorý naštartuje Váš metabolizmus, a teda aj celý proces chudnutia!

Čo budete potrebovať?
  • 1 ČL mletého zázvoru/prípadne čerstvého nastrúhaného
  • 1 citrón
  • 1 zväzok petržlenu
  • 500 ml vody
  • štipku škorice
  • 1 PL octu
Ako nápoj pripraviť?

Pripravte si hrnce s vriacou vodou a do neho vložte všetky vyššie zmienené suroviny. Petžel a Citrón by mali byť nakrájané nadrobno.
Všetko varte cca 5-10 minút. Následne odvar preceďte a nalejte ho samotný do nádoby, najlepšie sklenenej, kde ho nechajte vychladnúť.

Ako nápoj správne konzumovať?

Výsledný odvar by ste mali konzumovať raz denne, ideálne vždy pred spaním. Jedna dávka by mala zahŕňať 150-200 ml tekutiny.

Aký bude výsledok?

Tento veľmi chutný nápoj vám pomôže naštartovať a urýchliť váš metabolizmus počas noci, čo vám pomôže v procese chudnutia v nasledujúcich týždňoch užívania.

Prečo sa nápoj skladá práve z týchto surovín?

Majte vždy na pamäti, že suroviny neboli zvolené náhodne, teda nie je dobré bez riadneho dôvodu akúkoľvek surovinu vynechať, ale v prípade alergií a iných vážnych zdravotných stavov samozrejme pre Vás nevhodné suroviny vynechajte.

Citrón je skvelý podporovateľ trávenia. Pred spaním by ste tiež nikdy nemali jesť ťažké jedlá, pretože žalúdok potom zbytočne počas noci trápite a predlžujete proces trávenia.

Petržlen je močopudná surovina, ktorá skvele bojuje proti opuchom a pomáha znižovať aj množstvo tkanivového moku. Ak máte problém so zadržiavaním tekutín v tele, potom je pre Vás petržlen jasný pomocník.

Zázvor je skrátka božský liek takmer na všetko. Má protizápalové účinky, vďaka čomu dochádza k odstráneniu porúch trávenia v zažívacom systéme. Účinne odstraňuje škodlivé parazity a toxíny z Vášho hrubého čreva, čím Vaše telo bráni pred zdravotnými problémami.

Ocot sa môže zdať zvláštne, ale je to “konzervačná” surovina, ktorá Vám pomôže zakonzervovať účinné a zdraviu prospešné látky v nápoji v aktívnej forme po dlhšiu dobu.

Škorica potom dodá nápoju nielen dokonalú chuť, ale zároveň Vám pomôže eliminovať náhle večerné pocity hladu a chutí na sladké.
Neveríte? Vyskúšajte! Pokiaľ tento nápoj zaradíte do svojej zdravej stravy, potom môžete očakávať, že sa výsledky Vášho snaženia dostavia rýchlejšie.

Zdieľajte tento super recept aj s Vašimi priateľmi. Ďakujeme :).

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*