Sirup, ktorý je 10x silnejší ako penicilín!

Domáci cesnakový sirup, ktorý naštartuje imunitný systém. Prírodná liečba je nielen silná, ale aj jednoduchá. A cesnakový sirup to iba potvrdzuje.

Predvedieme vám nielen to, ako si ho možno doma ľahko a rýchlo vyrobiť, ale aj to, na čo všetko je prospešný. Budete pozerať doslova s otvorenou pusou, aká silná je táto na prvý pohľad obyčajná prísada do jedál.

A navyše. Väčšina z nás vie, ako veľmi sa v dnešnej dobe nadmerne užívajú antibiotiká. To má za následok jednak znižovanie ich účinnosti, pretože vznikajú nové kmene baktérií, ktoré sú ich účinkom viac a viac odolné.

Následná liečba čo i len banálnych infekcií nemusí byť úplne jednoduchá. Preto je v mnohých prípadoch dobré poobzerať sa po niektorých prírodných látkach, ktoré majú tiež silný antibakteriálny účinok.

A jednou z týchto prírodných surovín je cesnak. A práve cesnak má na baktérie až 10 krát lepší účinok ako bežne používané antibiotiká, ako napríklad penicilín, ampicilín alebo tetracyklín.

Ako si cesnakový sirup vyrobiť?

Vyrobiť si cesnakový sirup zvládne naozaj každý a jeho príprava je skutočne veľmi jednoduchá. Potrebujete iba pár ingrediencií. A to konkrétne týchto:

  • 8 strúčikov cesnaku
  • 200 ml medu
  • 200 ml jablčného octu

Keď máte všetko, tak stačí iba prelisovať cesnak, ktorý následne v pohári zalejete ako medom, tak aj jablčným octom. Potom všetko rozmiešate, pohár uzavrite a zmes vložíte do chladničky.

Na dobu päť dní, počas ktorých čas od času obsah premiešate. A je to. Váš cesnakový sirup je týmto hotový. Okrem antibakteriálnych účinkov je tiež super zdravý a dokáže vám ponúknuť mnohé ďalšie zdravotné prínosy.

Užívanie

Ako sa cesnakový sirup správne konzumuje? Je to jednoduchšie, než si myslíte. Základom je konzumovať ho ráno, po prebudení, takzvane na lačno.

Vezmite pohár vlažnej vody, v ktorom dve lyžice sirupu jednoducho rozpustíte. Tento nápoj následne vypite. A je to. Rovnaký postup opakujte pravidelne každý deň.

Sirup môžete užívať v prípade výskytu nejakého infekčného ochorenia, ale aj ako prevenciu. Nezabúdajte však na to, že uvedený sirup je extrémne silný a preto ho nikdy nekonzumujte priamo. Vždy ho zrieďte vodou!

Prečo užívať tento cesnakový sirup

Výpočet kladov je skutočne bohatý. Kombinácia týchto troch látok zaistí, že posilníte svoju imunitu, budete lepšie bojovať s chorobami, rovnako ako zlepšíte svoje zdravie. A to aj tak, že dôjde k zníženiu zlého cholesterolu, rovnako ako dôjde aj k zníženiu krvného tlaku.

Ide o extrémne zdravý liek, ktorý nielen potlačí rast patogénnych baktérií, ale tiež podporí váš imunitný systém, zníži krvný tlak a zredukuje hladinu zlého LDL cholesterolu v krvi.

Cesnak dokáže dobre eliminovať aj rôzne infekcie, rovnako ako aj bežné príznaky prechladnutia. Dokonca sa udáva preventívna vlastnosť proti rakovine aj pozitívny vplyv v prípade, keď vás trápia kŕče nôh.

Pokiaľ ho budete užívať ako prevenciu 1x alebo 2x týždenne, znížite si výskyt chrípky, prechladnutia alebo angíny. Rovnako dokáže účinne zmierňovať príznaky artritídy, dni a ďalších bolestí kĺbov

Tiež vám však môže pomôcť aj vyčistiť organizmus a odstrániť z neho všetko zlé, čo v ňom nemá byť.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho aj so vojimi priateľmi a rodinou.

 

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*