Tajný trik hotelov: Urobte toto a doma sa vám celé týždne nebude prášiť!

Určite ste si všimli, že aj po niekoľkých dňoch starostlivého a dôkladného utierania prachu vyzerajú povrchy, akoby ste vôbec nič neurobili. Veľmi nepríjemné! Hlavne keď všetok tento prach v podstate aj vdychujeme. Našťastie existuje super riešenie, ktoré hotely a múzeá radi používajú, aby hodiny práce neprišli nazmar.

Postupujte podľa tejto metódy.

Zabráňte usadzovaniu prachu na celé týždne. Týmto zázračným produktom nie je nič iné ako glycerín, ktorý je nielen veľmi účinný, ale aj lacný. Navyše sa dá úspešne použiť nielen na povrchy nábytku, ale aj na zrkadlá a podlahy.

Pri aplikácii nezanecháva škvrny a na povrchu zanecháva priehľadnú vrstvu. Je hustý a úplne bez zápachu. Pred použitím na nábytok alebo zrkadlá najprv očistite a utrite prach, potom vezmite handričku z mikrovlákna, nakvapkajte na ňu glycerín a dôkladne utrite povrchy.

Ak chcete ošetriť podlahu, nakvapkajte ho do vody na mop a použite ho na vytieranie laminátovej podlahy, parkiet alebo dlažby.

Môže sa používať aj v kozmetickej starostlivosti

Tento zázračný produkt môžete využiť nielen pri čistení. Ak si dáte niekoľko kvapiek do krému na ruky, vaša pokožka bude oveľa jemnejšia. Ak pridáte niekoľko kvapiek do šampónu, vaše vlasy budú po umytí žiarivejšie.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!

Written By
More from redakcia
Deti nepotrebujú antibiotiká, aby sa uzdravili! Mikrobiologička hovorí pravdu!
Pravidelné užívanie liekov alebo silných liekov, antibiotík oslabuje imunitný systém. Väčšina z...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *