Tento liečivý odvar skoncuje s infekciami dýchacích ciest za 1 deň!

Zápalové ochorenia horných dýchacích ciest sú dobre známe, ale ich priebeh, liečba a komplikácie sa môžu veľmi líšiť. Presná diagnóza je nevyhnutná pre správnu liečbu.

Zápalové ochorenia horných dýchacích ciest sú najčastejšími stavmi, pre ktoré pacienti vyhľadávajú lekára. Anatomicky sa dýchacie cesty delia na dolné a horné dýchacie cesty. Horné dýchacie cesty zahŕňajú nosovú dutinu, prínosové dutiny a hltan.

Infekcie horných dýchacích ciest sa môžu vyskytnúť kedykoľvek, pričom hlavným obdobím je jeseň a zima a skorá jar. V tomto období je počasie priaznivé pre množenie patogénov, ktorými sú najčastejšie vírusy a niekedy aj baktérie.

Do horných dýchacích ciest sa môžu ľahko dostať a rozmnožiť rôzne mikroorganizmy, čo nie je prekvapujúce, pretože nosová dutina a sliznice dýchacích ciest sú zodpovedné za filtrovanie a čistenie vzduchu, ktorý dýchame.

Približne v 70 % prípadov sú za vznik ochorenia zodpovedné vírusy. Bolo identifikovaných približne 200 typov vírusov, z ktorých najbežnejšie sú adenovírusy, rinovírusy, parainfluenza a koronavírusy.

Tento odvar je jednoduchým liekom!
Zloženie:
  • 1/2 šálky medu
  • 40 g tymiánu
  • 500 ml vody
Použitie:
  1. Med zmiešame s tymianom a zalejeme teplou vodou.
  2. Nechajte niekoľko hodín odstáť v zakrytej sklenenej nádobe.
  3. Užívajte 2 polievkové lyžice zmesi denne.
Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*