Tento nápoj z 2 prísad sa stal HITOM chudnutia! V čom spočíva jeho tajomstvo?

Tento nápoj by ste mali užívať asi hodinu pred spaním. Ak si ho doprajete, významne tak môžete ovplyvniť kvalitu svojho spánku. Výdatný spánok je rozhodujúcim aspektom pre naše zdravie i celkovú psychickú a fyzickú pohodu. Spánok je totiž obdobím, kedy my odpočívame, ale naše telo pracuje. Má čas na dôležité procesy v tele, ktoré zlepšujú našu schopnosť koncentrovať sa, učiť sa novým veciam a omladzovať celé telo.

Spíte zle? Vytvárate si na problémy!

Ak sa na to pozrieme z druhého hľadiska, nekvalitný spánok môže byť príčinou mnohých problémov vo vašom tele. Nedostatočný spánok vedie k úzkosti a depresiám, k zlým stravovacím návykom (čo zase vedie k obezite), samozrejme tiež k nedostatočnej energiu. Cez deň sa budete cítiť unavení a slabí, budete tiež náchylnejší k chorobám a hrozí vám tiež zvýšené riziko vysokého krvného tlaku.

Poruchy spánku a chudnutie – ako ich vyriešiť raz a navždy?

Poruchy spánku môžu byť spôsobené najrôznejšími faktormi. Podľa amerických vedcov trpia poruchou spánku viac ako 50 miliónov Američanov. Našťastie tento problém nie je neriešiteľný. Riešenie je dokonca tak jednoduché, že si budete vyčítať, že ste ho neskúsili už skôr. Stačí vám pripraviť si pred spaním nápoj z banánu a škorice – vo forme čaju.

Prečo banán a škorica?

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*