Tieto chrobáky žijú vo vašej posteli a výrazne poškodzujú vaše zdravie zatiaľ čo spíte! Prečítajte si ako ich zničiť rýchlo, ľahko a prirodzene!

Takmer každý človek na Zemi si postelí svoju posteľ hneď potom čo sa zobudia, ale podľa vedcov  má tento zvyk negatívny vplyv na naše zdravie. Tým, že si hneď postelíte posteľ, zachytíte milióny prachových roztočov, ktoré budú naďalej žiť, znásobovať sa a poškodzovať vaše zdravie.

Tieto roztoče sa živia mŕtvymi bunkami pokožky a potu a sú spojené s astmou a rôznymi alergiami.Podľa najnovších štúdií sa ukázalo, že lenivý ľudia ktorý si svoju posteľ stelia až neskôr po tom čo sa zobudia. Tým že je posteľ neustelená, svetlo a čerstvý vzduch,  ktorý pomaly dehydratuje a nakoniec aj eliminuje roztoče.

Počas noci sa veľmi potíme – až do jedného litru kvapaliny, čo vytvára ideálne prostredie pre prachové roztoče. Na lôžko je asi 1,5 milióna roztočov – mikroskopický hmyz nie je v skutočnosti problém, ale to, čo zanechajú, je.Výkaly týchto roztočov môžu skončiť v našich dýchacích cestách a spôsobiť astmu a alergie.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Pečené kura so zemiakmi a zeleninou na štýl kebabu! Keď urobím toto jedlo, celá moja rodina sa zalizuje!
Ak máte radi kebab, iste oceníte tento recept, pretože si môžete vytvoriť...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *