Touto zmesou sa vyliečila z reumatizmu. Ak sa vás to týka, vyskúšajte to sami!

Hoci boli jej lekári trochu skeptickí, rozhodla sa, že nebude do konca života väzňom reumatizmu. Každý, kto trpí reumatoidnou artritídou, vie, aké ťažké je žiť s touto chorobou, pretože vás obmedzuje takmer v každej každodennej činnosti.

Po nejakom čase si možno nebudete vedieť zaviazať ani vlastné šnúrky. Predchádzajme tomuto stavu a ubezpečme sa, že môžeme byť zdraví.

“Mala som neustále opuchnuté mandle, ťažko sa mi prehĺtalo a ruky ma strašne reumaticky boleli. Pomyslela som si, že určite musí existovať iné riešenie problému, nie je možné, aby som takto prežila celý život.

Na opuchnuté mandle som si priložila obklad z gaštanového medu a mletého korenia. Pokrývala som ich tým niekoľko dní, kým problém nadobro zmizol. Najprv som neverila vlastným očiam, ale potom som si uvedomila, že domáce prostriedky dokážu zázraky.

Potom som vyskúšala nasledujúci liek na reumatické bolesti,” podelila sa o svoje pozitívne skúsenosti.

Prísady na recept:

  • 1 kg medu
  • 1 liter destilovanej vody
  • 200 gramov sušenej lucerny

Použitie:

Lucernu uvarte s vodou na miernom ohni jednu hodinu. Potom šťavu preceďte a po miernom vychladnutí ju zmiešajte s medom. Konzumujte 1 až 2 lyžice trikrát denne po jedle.

Z vlastnej skúsenosti zistila, že ak sa liek používa správne, po určitom čase už nebudete pociťovať reumatické bolesti a nebudete mať chuť si uprostred noci odrezať ruku. Ak vyskúšate recept z lucerny, môžete zabudnúť na necitlivosť a bolestivé pulzovanie.

Ak Vás tento článok zaujal, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *