Trpíte vysokým krvným tlakom? Tu je starý, osvedčený recept!

Zbaviť sa vysokého krvného tlaku, ktorý je rozšíreným ochorením, nie je jednoduché, ale nie je to nemožné. Mnohí lekári hovoria, že s tým musíte žiť a predpisujú vám bežné lieky. Ak sa však rozhodnete, že nebudete žiť s vysokým krvným tlakom, vyskúšajte nasledujúci recept.

Tu je starý, slávny recept, ktorý vyskúšalo mnoho ľudí a všetci hlásili pozitívne výsledky. Neodporúča sa len tým, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, pretože zmes je aj výborným posilňovačom imunity. Všetko, čo musíte urobiť, je konzumovať zmes prírodných zložiek počas 7 dní. Je veľmi jednoduchý na prípravu a veľmi účinný. Zložky sa dajú ľahko získať.

  • Nasledujúci recept sa odporúča pri vysokom krvnom tlaku, ale aj na posilnenie imunitného systému a stabilizáciu hladiny cholesterolu.

Zloženie:

  • 1 malý kúsok zázvoru, nastrúhaný
  • 1 strúčik cesnaku, nastrúhaný
  • 1 polievková lyžica jablčného octu
  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 polievková lyžica citrónovej šťavy

Príprava:

Ingrediencie vložte do mixéra a 30 sekúnd mixujte pri vysokých otáčkach. Potom získanú tekutinu preceďte a vložte do sklenenej nádoby v chladničke. Vydrží čerstvá päť dní, dovtedy ju môžete konzumovať.

Užívajte 1 polievkovú lyžicu každý deň pred raňajkami a večerou. Neužívajte viac ako tri dávky zmesi za deň. Výsledky sú neuveriteľné, krvný tlak a hladina cholesterolu sa zníži a vaša výdrž a životná energia sa zvýši.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi známymi.
Written By
More from redakcia
20 minút v slanej vode každý deň spôsobí hotový zázrak!
Hemoroidy sú veľmi nepríjemné ochorenie, ktoré trápi mnoho ľudí po celom svete....
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *