Úžasné! Ako liečiť rôzne choroby pomocou …fólie

Ukázalo sa, že fólia je vhodná nielen na pečenie v rúre, ale je vhodná aj na liečbu chorôb. Ak vás trápi krk, chrbát, rameno, lopatka, koleno alebo máte bolesti päty, môžete si na bolestivé miesto priložiť fóliu a bolesť po chvíli zmizne.

Ide o to, že biologické dráhy, ktoré prechádzajú naším telom k biologicky aktívnym miestam, sa odrážajú a budú sa odrážať späť k meridiánu, kde je miesto ich vzniku. Má veľmi priaznivý účinok na chorý orgán, s ktorým je meridián spojený. Týmto spôsobom sa problémy ľahko odstránia a bolesť

  • Tento zaujímavý spôsob liečby už dlho používajú liečitelia v čínskej a ruskej medicíne a je opísaný v prácach psychoterapeuta Wilhelma Reicha, Freudovho žiaka.
Ako sa liečiť pomocou fólie?

Vezmite si obyčajnú fóliu, položte ju na bolestivé miesto a pevne ju priložte (napr. vreckovkou). Liečba fóliou sa uplatňuje pri všetkých druhoch bolesti: krku (PO), chrbta, rúk, rúk, nôh, kĺbov, ischias, reumatoidnej artritíde, bežeckej päte, soľných usadeninách.

Rovnakým spôsobom môžete ošetriť aj pooperačnú jazvu v mieste chirurgického rezu. To ukázalo dobré výsledky pri liečbe dny. Zabaľte palec na nohe do fólie a zafixujte ju obväzom. Čínski liečitelia odporúčajú aplikovať fóliu počas 10-12 dní.

Každý deň prikladajte fóliu na boľavé miesto a nechajte ju počas celého dňa alebo noci. Potom urobte prestávku na 1-2 týždne a v prípade potreby liečbu zopakujte. Fólia má silný protizápalový účinok. S jeho pomocou sa môžete úspešne vyrovnať s bežným prechladnutím.

Nohy si musíte obaliť 5-7 vrstvami a medzi každú vrstvu dať trochu papiera alebo bavlnenej látky. Obklad nechajte pôsobiť približne hodinu.

Potom ho odstráňte a po dvoch hodinách ho opäť nasaďte na ďalšiu hodinu. Potom opäť urobte prestávku a priložte obklad tretíkrát. Trvanie liečby 1 týždeň. Názory, či to skutočne funguje a lieči choroby sa rôznia. Niekto sa dovoláva pomoci vedy, niekto vysvetľuje pomocou bioenergie.

  • Ruský vedec AV Skvorcov to vysvetľuje takto:

“V zdravotnom procese sa často používajú špeciálne prostriedky na budovanie energie, fóliové výrobky. V ľudskom tele sa nachádzajú špeciálne kmeňové bunky, ktoré neustále komunikujú so svojím rodičom v zemskom poli. Z rôznych dôvodov je toto pole narušené, čo spôsobuje poškodenie energetickej výživy kmeňových buniek.

Povrch lamely odráža materské pole Zeme a ako obrovská zväčšovacia lupa mnohonásobne zosilňuje, čo umožňuje obnoviť a narušiť interakcie medzi bunkami a materským poľom. Okrem toho lesklý povrch fólie zabraňuje prenikaniu vonkajšieho a nie harmonického žiarenia do ľudského tela.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*