Úžasný balzam z prírody na vlasové korienky!

Vypadávala vlasov a slabé vlasové korienky nie sú vôbec vzácne. Trpí nimi mnoho mužov i žien, často už v pomerne mladom veku. Avšak produkty, ktoré nájdete na trhu, pomôžu len málokedy. Ako to už často býva, riešenie na tento problém opäť nájdeme v prírode. Ruská doktorka Tatiana Alexandrovičová objavila recept na jednoduchý balzam na posilnenie vlasových korienkov. Tento balzam regeneruje štruktúru vlasových korienkov a zabraňuje postupnému rednutiu vlasov.

Všetko, čo na jej prípravu budete potrebovať, je jediná ingrediencia – mrkva.

Ako mrkva posilňuje vlasové korienky

Mrkva je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B a vitamínu A (beta katorénu). Ten zaisťuje nielen ostrý zrak, ale ovplyvňuje aj zdravie pokožky na hlave, ktoré je nevyhnutné pre dobrú kondíciu vlasov. Nutričné ​​látky, ktoré sa v mrkve nachádzajúcej zlepšujú okrem vlasov aj kvalitu nechtov a kože. K tomu navyše mrkva pomáha detoxikovať celé telo a podporuje tvorbu nových buniek.

Recept a aplikácia

Príprava receptu je veľmi jednoduchá.

  1. Očistite a najemno postrúhajte čerstvú mrkvu. Tú následne naneste na pokožku hlavy, čo najbližšie ku korienkom vlasov.
  2. Nechajte ju pôsobiť minimálne 15 minút. Potom ju odstráňte a hlavu si normálne opláchnite vodou.

Zo začiatku aplikujte balzam vždy pred umývaním vlasov, aspoň 5 krát po sebe. Keď sa časom korienky a vlasy posilnia, stačí túto procedúru vykonávať iba raz za mesiac. Výsledky budú viditeľné už po prvých pár aplikáciách.

Written By
More from redakcia
Recept na lahodný jablkovo-orechový koláč: Budete v siedmom nebi!
Ingrediencie Krehké pečivo: 500 g pšeničnej polohr. múky 150 g kryštálového cukru...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *