Vyčistite črevá, zničte parazitov a schudnite pomocou týchto 2 látok

Prichytíte sa často pri tom, ako sa vám žiada niečo sladké? Ak áno, nemusíte sa hneď obávať, pretože nie ste v tom sami.

No zamysleli ste sa niekedy, prečo tak veľa ľudí nedokážu sladkému odolať? Môže sa totiž jednať o závislosť, ktorá ma dve príčiny.

Čo spôsobuje žiadostivosť po sladkom

Prvým dôvodom závislosti na cukre bývajú črevné parazity. Druhým je jednoduchý stres.

Keď konzumujete veľa sladkého, ktoré sa vám žiada, vytvárate v tele podmienky na tvorbu a akumuláciu hlienov. Tieto hlieny sú perfektnou živnou pôdou pre rast a rozmnožovanie baktérií a rôznych parazitov.

Následne, keď máte v tele veľa parazitov, tie spotrebovávajú veľké množstvo vašich živín a energie.

Preto sa vám potom stále viac a viac žiada voľačo sladké. Cukor je totiž najväčším a najľahšie dostupným zdrojom energie.

Najhoršie na tom všetkom je, že čím viac z toho cukru priberiete, tým viac parazitov sa vám v tele rozmnoží. Mnohé z parazitov totiž obľubujú obývať tukové tkanivá.

Keď sa vám raz podarí týchto parazitov zbaviť, budete sami prekvapení, o koľko viac energie budete mať. Doslova sa budete cítiť fit na zdvíhanie činiek z vašich pliec.

Ako sa zbaviť parazitov a vyčistiť črevá od hlienov

Dobrou správou je, že na zbavenie sa parazitov a prečistenie čriev stačí veľmi málo. Konkrétne budete potrebovať tieto dve látky:

Pokračovanie na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *