Vždy som mala problém s vypadávaním vlasov. Vďaka tomuto receptu od mojej babičky mi začali opäť rásť a môžem ich doslova rozdávať

Príprava a aplikácia:

  1. V miske si roztlačte banán, pridajte med a premiešajte. Následne do zmesi dodajte vajíčko, prilejte pivo a opäť všetko dobre premiešajte.
  2. Výslednú kašičku prostredníctvom jemnej masáže aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy. Masírujte si hlavu približne 5 minút, dajte si na ňu čiapku na kúpanie, zabaľte do uteráka a nechajte pôsobiť 40-60 minút.
  3. Nakoniec si umyte vlasy ako obvykle.

Banány sú bohatým zdrojom draslíka, vitamínov A, C a E, ktoré vaše oslabené vlasové folikuly potrebujú. Vajíčka s vitamínmi A, D, E, B skupiny podporujú rast vlasov, silu a lesk.

Pivo v sebe má vitamín B, ktorý spevňuje vlasové cibuľky. Samotný nápoj revitalizuje pokožku hlavy, zmierni svrbenie, podráždenie, odstraňuje lupiny a normalizuje tvorbu mazu.

Med je súčasťou takmer každej regeneračnej masky na vlasy, pretože je ťažké nájsť iný produkt, ktorý je takto výživný. Posilňuje, zjemňuje, vyživuje, hydratuje a urýchľuje rast. Esenciálne oleje pomôžu dodať vlasom príjemnú vôňu a zastavia vypadávanie.

Už po jednom mesiaci používania si všimnete prvé výsledky a než sa nazdáte, problém vypadávania vlasov bude zažehnaný.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*