Za priberaním takmer vždy stoja POKAZENÉ HORMÓNY. Takto si ich obnovíte!

Vedeli ste, že existuje priame spojenie medzi hormónmi a chudnutím? Práve hormóny kontrolujú každé jedno hľadisko Vášho organizmu vrátane metabolizmu, hromadenia tuku, chuti do jedla a dokonca aj túžby.

To znamená, že iba malé porušenie rovnováhy hormónov dokáže spôsobiť veľké problémy. Ale to neznamená, že by ste mali prestať s Vaším pravidelným cvičením. Mali by ste však okrem toho aj kontrolovať Vašu hladinu hormónov a skúsiť ich obnovenie.

Čo znamená obnovenie hormónov?

Hormóny sú generované v našom mnohobunkovom organizme a sú zodpovedné za riadenie toho, ako sa naša myseľ a telo správa. Sú životne dôležitou súčasťou toho, ako nadobúdame energiu, hromadíme tuky, bojujeme proti stresu a udržiavame svaly.

Dr. Natasha Turner je autorkou knihy “The Supercharged Hormone Diet.” Základom je obnoviť hormóny, aby sme znovu dosiahli rovnováhu v tele.

“Ak nezahrniete hormonálnu rovnováhu do Vášho receptu na chudnutie, môžete diétovať a cvičiť až do nemoty, a aj tak nebudete schopní schudnúť alebo udržať si váhu,“ tvrdí Dr. Turner.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*