Zázračný čaj na chudnutie len Z TROCH SUROVÍN, ktoré má každý doma: Po 8 dňoch bolo môj pás o 3 cm tenší!

Tento recept je vhodný na chudnutie a postačia vám len tri základné ingrediencie.

Ingrediencie:

  • zelený čaj (najlepšie sypaný)
  • celá škorica
  • 3 bobkové listy

Postačí vám 800 ml vody, ktorú ohrejete tak, aby trochu vrela. Potom pridáte škoricu, 3 bobkové listy a jednu polievkovú lyžicu zeleného čaju. Zakryte si pohár s čajom a nechajte ho lúhovať 15 minút. Tento čaj vypite na lačný žalúdok každé ráno. Ďalšie šálka čaju môžete vypiť po raňajkách a večer, tesne pred spaním.

S tromi šálky čaju denne, budete výrazne chudnúť a to najmä v kritických miestach tela, ako je brucho, stehná a zadok. Prvé výsledky uvidíte po 8 dňoch!

Zelený čaj
Spomedzi všetkých čajov je práve zelený najviac bohatý na antioxidanty. Stačí 1 šálka denne, ktorý je urobený z kvalitných lístočkov a organizmus sa postupne zbaví všetkých škodlivín, ktoré sú v ňom usadené.

Škorica
Oranžovo hnedé korenie, ktoré pozná snáď každý a má vo svojej kuchyni. Škorica je sama o sebe zdravá a je to dobre výživné korenie. Je vhodná ako prevencia proti chrípke, podporuje trávenie, metabolizmus, vylučovanie a prečisťuje póry.

Bôbkový list
Pridáva sa najčastejšie do varených a pečených jedál. Využiť ale jeho účinky môžete aj pri rôznych chorobách. Obsahuje vitamíny, minerály, vlákninu, sacharidy a bielkoviny.

Pokračovanie článku >

Written By
More from Redakcia
10 vecí, ktoré sa dejú s vašim telom keď plačete. Plakať či neplakať?
Keď sme sa narodili, tak sme všetci plakali, ale z nejakého dôvodu,...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *