Zázračný nápoj z mlieka a cesnaku dokáže vyliečiť mnohé choroby: Pozrite sa, pred čím vás môže zachrániť!

Zázračný nápoj z mlieka a cesnaku dokáže vyliečiť mnohé choroby, napríklad astmu, tuberkulózu, zápal pľúc, nespavosť, srdcové problémy, kašeľ, artritídu a ďalšie! Je to jeden z liekov, s ktorým sa ťažko lúči.

Potrebné ingrediencie:
  • 500 ml mlieka
  • 10 strúčikov cesnaku, jemne nasekaných
  • 2-3 čajové lyžičky cukru
  • 250 ml vody
  1. Do hrnca dajte vodu a mlieko a potom pridajte cesnak.
  2. Nechajte chvíľu povariť na miernom ohni.
  3. Premiešajte a pridajte cukor. Nápoj pite teplý.

Jeho výhody:

Pri astme: 3 strúčiky cesnaku každý večer, zmierňujú tento problém

Na zápal pľúc: pite tento nápoj s mliekom 3-krát denne a vyliečte ho.

Pri problémoch so srdcom: Tento nápoj znižuje hladinu zlého LDL cholesterolu a zastavuje tvorbu zrazenín, takže zdravie srdca je oveľa lepšie. Ak tento nápoj pripravíte z nízkotučného alebo odtučneného mlieka, bude ešte účinnejší.

Tento zázračný nápoj dokáže vyliečiť mnohé choroby, ako napríklad astmu, tuberkulózu, zápal pľúc, nespavosť, srdcové problémy, kašeľ, artritídu a mnoho ďalších ochorení na žltačku. Cesnak je veľmi dôležitý pri žltačke a odstraňovaní toxínov.

Cesnak aktivuje dobré enzýmy a pečeň začne pracovať oveľa lepšie. Naša pečeň potrebuje síru na odstraňovanie toxínov z tela a cesnak ju obsahuje. Je to životne dôležité pre pečeň a ešte lepšie pri tukovom ochorení pečene. Obsahuje selén, ktorý pomáha znižovať množstvo tuku v pečeni. Ak budete túto zmes piť 5 dní, žltačka zmizne.

Na artritídu: Táto zmes znižuje bolesť a zápal.
Proti nespavosti: Pomôže vám uvoľniť sa a konečne zaspať.
Na kašeľ: Ak k tomu pridáte kurkumu, nájdete dokonalý liek na kašeľ. Na tento účel zmiešajte cesnak, mlieko a kurkumu. Cesnak ničí baktérie a ak pridáte aj med, raz a navždy zmierni chronické problémy s kašľom.

Na cholesterol: Túto zmes pite 7 dní horúcu a zlý LDL cholesterol sa zníži a dobrý HDL sa zvýši.
Na trávenie:Je účinná aj na čistenie lymfatického systému a odstraňovanie toxínov. Cesnak tiež pomáha pri trávení a pomáha pri hnačkách.
Na impotenciu: Mlieko pri takýchto problémoch pomáha. Varené kúsky cesnaku by mali jesť aj ženy a muži, ktorí majú problémy s plodnosťou.
Na ischias: Cesnak s mliekom odstraňuje bolesti nervov známe aj ako ischias. Tento liek vám časom prinesie fantastické výsledky!

Podeľte sa o tieto informácie aj so svojimi priateľmi.

Každý človek je ale individuálny a môže mať aj iné pridružené ochorenia, vždy sa treba najskôr poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*