Žena si na tvár natiera Aloe Vera a ako hovorí, výsledky vás ohromia už po 15 minútach!

Aloe Vera má mnoho liečivých vlastností a vďaka týmto vlastnostiam sa široko používa v kozmetických výrobkoch.

V tomto bode by ste mali vedieť, že nemusíte míňať veľa peňazí na drahé kozmetické produkty, len aby ste mali hebkú a žiarivú pokožku. Stačí vám tento jednoduchý a ľahký trik a vaša pokožka bude jemná a krásna.

Najlepšie na tejto metóde je, že je veľmi ľahká a jednoduchá a na jej aplikáciu vám postačí jedna ingrediencia, ktorou je Aloe Vera. Výsledky vás ohromia!!!

ČO MUSÍTE UROBIŤ:

Dôkladne umyte

Najprv musíte rastlinu pekne umyť, bez šúpania. Uistite sa, že ste listy pekne očistili.

Zmäkčite listy

Potom musíte listy zmäkčiť jemným búchaním.

Rozrežte na dve časti

Potom musíte listy rozrezať na polovicu. Dbajte však na to, aby ste neodkrojili veľmi veľkú porciu, pretože nespotrebujete celý list naraz. Preto by ste mali odkrojiť len správne množstvo, ktoré potrebujete.

Odrežte okraje

Aby ste mohli olúpať list Aloe Vera, musíte z neho najskôr odrezať okraje. Tiež sa uistite, že ste okraje odrezali z oboch strán. Takto list roztvoríte a potom ho jednoducho ošúpete.

Rozdeľte to na dve časti

Po odrezaní okrajov musíte list rozpoliť rukami. Môžete použiť nôž na prerezanie stredu listu, ak sa nedá ľahko otvoriť.

Vyškrabte šťavu

Pre tento krok musíte vziať lyžicu a vybrať šťavu z listu. Uistite sa, že si vezmete toľko šťavy, koľko môžete, aby nič nevyšlo nazmar. Potom musíte šťavu vložiť do misky.

Natrite celú tvár

Potom musíte šťavu z Aloe Vera naniesť prstami na celú tvár. Na masáž tváre môžete tiež použiť už vysušený list aloe vera. Potom musíte masku nechať zaschnúť asi 15-20 minút.

Umyte si tvár

Nakoniec musíte masku z tváre zlúpnuť. Potom si musíte umyť tvár čistou vodou. Pamätajte tiež, že na umývanie tváre nesmiete používať mydlo ani žiadnu chemikáliu, pretože potom maska ​​nebude mať rovnaký účinok.

Bezchybná žiarivá pleť

Osušte si tvár čistým uterákom. Výsledky vás ohromia. Vaša pokožka bude pružná a hebká a vy budete žiariť.

Ak je pre Vás tento článok zaujímavý, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*