Známy aspirín toho dokáže oveľa viac ako ste si mysleli. Tu je súpis 8 unikátnych vecí, ktoré ste o tejto bielej tabletke nevedeli.

Využívajte ho proti zarastaniu chĺpkov
Keď fúzy alebo chĺpky zarastajú, je to veľmi nepríjemné. Nielen, že to bolí, ale objavujú sa aj početné pupienky. Zamedziť tomu pritom môžete práve pomocou Aspirinu. Aj tu je na mieste vytvoriť si pastu rovnako, ako v predchádzajúcom návode. Po každom oholenie ju aplikujte na dané miesta rovnako, ako krémy. Nechajte pôsobiť zhruba 10 minút a potom opláchnite vodou. Uvidíte, že problémy so zarastaním chĺpkov alebo fúzov budú minulosťou.

Skvele s ním upracete

Nemusíte utrácať za drahé a rôznorodé čističe, ktoré sú určené do kúpeľne. To preto, že na čistenie tejto miestnosti môžete využiť aj Aspirin. Ľahko s ním odstránite zvyšky mydla, klasický vodný kameň a ďalšie škvrny, ktoré sú na obkladoch, na umývadlách aj v sprchových kútoch bežné. Príprava čističa je veľmi jednoduchá. Stačí rozpustiť 2 tablety tohto lieku v 1 litri vody a už môžete začať s čistením.

Je dobrým pomocníkom pri odstraňovaní škvŕn
Nielen pracie prášky, alebo špeciálne produkty na odstránenie škvŕn sú tým, čo dokonale funguje vo chvíli, keď sa vytvorila škvrna, ktorú potrebujete čo najrýchlejšie odstrániť. Pokiaľ sa jedná o škvrnu napríklad na koberci alebo na gauči, rýchlo rozmiešajte Aspirin vo vode a touto zmesou začnite dané miesto čistiť. Pokiaľ sa jedná o škvrny na vašom oblečení, je najlepšou možnosťou vytvoriť rovnakú pastu, naniesť ju na škvrnu, nechať chvíľu pôsobiť a potom dáte daný kus oblečenia klasicky do práčky.

Príde vhod aj vašim rastlinámAj tu môžete využiť jeho veľkú silu. A ako? Postačí, keď jednu tabletku rozpustíte v jednom litri vody. A touto vodou budete rastliny na záhrade alebo aj v kvetináči iba zalievať. K čomu to povedie? V prvom rade dokážete eliminovať škodcu, ďalej podporíte rast rastlín a ako tretí výhodou je to, že sa zbavíte prípadných plesní, ktoré môžu vaše kvety alebo iné rastliny aktívne napádať.

Pomáha v prípade bradavíc
V súvislosti s nimi koluje celý rad rôznych babských rád, ako ich odstrániť. Ak hľadáte postup, ktorý je naozaj spoľahlivý a ktorý funguje, nie je nič lepšie, než dať na našu radu. Tá je spojená s tým, že použijete tento prášok. Nič s ním nerobte, len ho na bradavicu priložte a prelepte náplasťou. Takto ho nechtoch pôsobiť cez noc. Všetko s novou tabletkou opakujte aj nasledujúce noci a uvidíte, ako bradavice rýchlo mizne.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*