100 % prírodné riešenie vypadávania vlasov, ktoré zdvojnásobí vaše vlasy!

Bojujete s vypadávaním vlasov a chcete mať konečne zdravé a silné vlasy? Vedeli ste, že banány sú jedným z najdokonalejších druhov ovocia, ktoré obsahuje 100 % prírodných zložiek na zastavenie vypadávania vlasov a zdvojnásobenie ich objemu?

Vypadávanie vlasov súvisí so zlou stravou, nedostatkom vitamínov, chorobami, vplyvmi životného prostredia atď. Nasledujúci prírodný domáci liek na vypadávanie vlasov je neuveriteľne účinný a vo veľmi krátkom čase úplne odstráni vypadávanie vlasov, pričom posilní a vyživí existujúce vlasy.

Potrebujete:

  • 1 banán
  • 5 kvapiek mandľového oleja

Príprava:

Banány roztlačte vidličkou, pridajte mandľový olej a mixujte, kým nevznikne kašovitá hmota.

Použitie:
Zmes naneste na vlasové folikuly a dobre votrite do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 30 minút a potom vlasy dôkladne umyte. Po prvom použití budú vlasy jemné a hodvábne na dotyk a pri pravidelnom používaní bude viditeľná regenerácia.

Používajte aspoň 2-krát týždenne. Banány sú dôležitým zdrojom draslíka, vitamínov A, E a C. Vlasy potrebujú všetky tieto látky, aby zostali zdravé a silné. Mandľový olej je užitočný, pretože obsahuje zdravé mastné kyseliny, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru vlasov.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi, ktorí majú podobný problém.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*