2 účinné zložky na očistu tela od tukov a parazitov!

Tieto dve ingrediencie má v kuchyni pravdepodobne väčšina z nás. Kombinácia týchto dvoch zložiek dokáže rozpustiť prebytočný tuk a vyhnať parazity z tela. Všetci vieme, aké nebezpečné je mať v tele parazity.

Parazity sa môžu dostať do ľudského tela prostredníctvom potravy, ktorú konzumujeme, a ohroziť naše zdravie. Keď človek konzumuje veľké množstvo sladkostí, vytvára v tele ideálne prostredie pre šírenie parazitov.

Črevné parazity postihujú každého druhého človeka.Najradšej sa zahniezdia v tráviacom systéme človeka a preťažujú náš imunitný systém. Je dôležité vedieť, ako zabrániť parazitom vniknúť do vášho tela.

Nápravou je odstránenie tukových zásob a parazitov:
Zloženie:
  • 100 g ľanového semienka.
  • 10 g sušených klinčekov
Príprava:
  1. Dajte tieto dve prísady do mlynčeka a melte, kým sa z nich nestane prášok. Jedzte 2 polievkové lyžice a zapite pohárom vody, počas 3 dní s raňajkami bez prestávky.
  2. Odporúča sa, aby ste po 3 dňoch urobili 3-dňovú prestávku, potom pokračovali v metóde opäť 3 dni a tak ďalej. Výsledky sú viditeľné po mesiaci.
Dúfame, že si článok získal vaše sympatie a nezabudnete sa oň podeliť so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi. Ďakujeme.

Written By
More from redakcia
Zlepšite prietok krvi pomocou týchto esenciálnych olejov pre krvný obeh!
Využitie esenciálnych olejov na obeh môže pomôcť zvýšiť prietok krvi vo vašom...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *