2 účinné zložky na očistu tela od tukov a parazitov!

Tieto dve ingrediencie má v kuchyni pravdepodobne väčšina z nás. Kombinácia týchto dvoch zložiek dokáže rozpustiť prebytočný tuk a vyhnať parazity z tela. Všetci vieme, aké nebezpečné je mať v tele parazity.

Parazity sa môžu dostať do ľudského tela prostredníctvom potravy, ktorú konzumujeme, a ohroziť naše zdravie. Keď človek konzumuje veľké množstvo sladkostí, vytvára v tele ideálne prostredie pre šírenie parazitov.

Črevné parazity postihujú každého druhého človeka.Najradšej sa zahniezdia v tráviacom systéme človeka a preťažujú náš imunitný systém. Je dôležité vedieť, ako zabrániť parazitom vniknúť do vášho tela.

Nápravou je odstránenie tukových zásob a parazitov:
Zloženie:
  • 100 g ľanového semienka.
  • 10 g sušených klinčekov
Príprava:
  1. Dajte tieto dve prísady do mlynčeka a melte, kým sa z nich nestane prášok. Jedzte 2 polievkové lyžice a zapite pohárom vody, počas 3 dní s raňajkami bez prestávky.
  2. Odporúča sa, aby ste po 3 dňoch urobili 3-dňovú prestávku, potom pokračovali v metóde opäť 3 dni a tak ďalej. Výsledky sú viditeľné po mesiaci.
Dúfame, že si článok získal vaše sympatie a nezabudnete sa oň podeliť so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi. Ďakujeme.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*