43-ročná žena zmiešala trochu soli s olivovým olejom a po 10 dňoch videla výsledky tohto prírodného prostriedku…

Keď ľudia čelia nejakým zdravotným problémom, vždy sa obracajú na lieky. Existuje však mnoho prírodných zložiek, ktoré sú ešte účinnejšie. Ak máte napríklad problém s osteochondrózou krku, čo je naozaj bolestivý a frustrujúci stav, môžete ho liečiť niektorými prírodnými zložkami namiesto používania voľnopredajných liekov.

Tu je recept na tento úžasný liek:
Zloženie:
  • 10 polievkových lyžíc kvalitnej soli
  • 20 polievkových lyžíc kvalitného olivového alebo slnečnicového oleja
Príprava:

Jeho príprava je veľmi jednoduchá. Zmiešajte ingrediencie a dajte do nádoby. Nádobu pevne uzavrite a po 2 dňoch budete mať mierne sfarbený liek.

Použitie:

Ráno naneste tento liek na postihnuté miesto. Jednoducho si ho votrite do pokožky. Najprv začnite s 2-3 minútami, potom čas postupne predlžujte.

Podľa odborníkov stačí na masážnu fázu 20 minút. Na záver utrite vlhkým uterákom.

Ak si všimnete, že je vaša pokožka mierne podráždená, stačí použiť detský púder a ten vám pomôže zmierniť nepríjemný pocit. Po 10 dňoch liečba stimuluje váš krvný obeh a prispieva k regenerácii svalov chrupaviek a kostných tkanív. Veľké zmeny zaznamenáte už za 8 dní.

Po tomto ošetrení by vaše bolesti mali raz a navždy zmiznúť, pretože toto ošetrenie napomáha správnemu prietoku krvi, ako aj vynikajúcemu videniu. Okrem toho sa vaše telo zbaví toxínov a váš metabolizmus dosiahne najvyšší bod. Treba poznamenať, že po masáži sa vám môže trochu zatočiť hlava, ale stojí to za to.

Získate úžasné výsledky a najlepšie na tom je, že táto liečba nemá na rozdiel od bežných liekov žiadne vedľajšie účinky.

UPOZORNENIE: Každý človek je však individuálny a môže mať aj iné pridružené ochorenia, preto sa treba najskôr vždy opýtať svojho ošetrujúceho lekára.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*