8 jedál, ktoré môžete jesť aj neskoro večer, bez toho aby ste pribrali.

zdroj: 5mdz.pl

Buďme úprimní, každý z nás rád jedáva vo večerných hodinách. Občerstvenie počas filmu, zápasu alebo stretnutia s priateľmi… a kilogramy veselo pribúdajú. Existujú však produkty, ktoré (v rozumných množstvách) môžete jesť bez priberania! Tu sú.

# 1 Syr

Samozrejme, že syr by sa mal jesť s mierou, to je dôvod, prečo máme na mysli jeden alebo dva kusy, nie pol kila syra! Napriek tomu je syr plný bielkovín, takže sa budete cítiť spokojný ak si ho dáte práve na večer. Večer si vyberajte syry s nízkym obsahom tuku.

# 2 Tvaroh

Tvaroh je potravina plná bielkovín a vápnika. Rozklad tejto potravy v tele je veľmi pomalé. To je dôvod, prečo sa tvaroh odporúča v noci – zvyšuje pocit plnosti, poskytuje bielkoviny a nehromadí sa vo forme nežiaducich tukových kotúčov.

#3 Hummus

Hummus je čoraz viac populárnejší aj v našich končinách. Pre tých, ktorí stále nevedia, ide o veľmi chutné jedlo z cíceru. Hummus je výživné jedlo, ktoré vám v spojení s mrkvou alebo zelerom poskytnú potrebné živiny a bielkoviny.

# 4 Jogurt

Vedci dokázali, že jogurt je ideálny ako jedlo pred spaním. Veľa bielkovín, nízky obsah tuku a prakticky žiadny cukor. Treba vyzdvihnúť aj vysoký obsah probiotických kultúr, ktoré zlepšujú trávenie. Pridajte maliny alebo čučoriedky a vychutnajte si zdravé večerné jedlo, po ktorom výsledok váhy vás veľmi poteší.

Pokračovanie článku na druhej strane>

Written By
More from Redakcia
Je veľmi ťažké ju odmietnuť! Sladká VANILKOVÁ POCHÚŤKA sa vyrovná každému drahému koláču z obchodu
Deti zbožňujú pomáhať mamičkám v kuchyni pri varení a najmä vtedy, ak...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *