8 jedál, ktoré môžete jesť aj neskoro večer, bez toho aby ste pribrali.

# 5 Popcorn

Samozrejme, nemyslíme taký s tonou masla a soli a pripravený v mikrovlnnej rúre. Ale domáci popcorn, vyrobený na suchej panvici, s prídavkom bylín, chilli alebo náznaku himalájskej soli je zdravé občerstvenie, ktoré stimuluje trávenie. Je ľahké a neobsahuje veľa kalórií!

# 6 Vajcia

Ďalšou dobrou voľbou na večer. Jedno vajce má len 75 kalórií a veľa bielkovín. Môžete ich jesť na tvrdo, polomäkko alebo bez tuku. Budete sa cítiť spokojní tak či tak!

# 7 Zelenina

Mrkva, zeler alebo zmes šalátu so zeleninou budú najlepšie občerstvenie na večer. Prvé dva návrhy sú chrumkavé tak nám inštinktívne môžu nahradiť čipy a arašidy. Sú zdravé, plné vlákniny a uspokojujú hlad.

# 8 Banány

Banány sú skvelé na večer, pretože pomáhajú zaspať. Hoci majú veľa kalórií, poskytujú telu množstvo draslíka a horčíka, takže uvoľňujú svaly. Zároveň dávajú pocit plnosti a sú jednoducho veľmi chutné!

Poradíme vám, aby ste sa na večer určite nejedli jablká. Prečo? Z dôvodu obsahu pektínu a vlákniny sú jablká ťažko stráviteľné, čo môže spôsobiť, že je ťažké zaspať.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*