Ako liečiť huby na nechtoch za 15 minút! Je to geniálne!

Na začiatku plesňovej infekcie nechtov je voľný okraj nechtu na ruke alebo nohe zhrubnutý, žltobiely, s drobivým, pórovitým nánosom, ktorý sa pomaly rozširuje na celú šírku nechtovej platničky a preniká hlboko do nechtovej platničky a pod ňu.

Nechtová platnička je zdvihnutá. Pri šírení infekcie sa môže objaviť opuch, nepríjemné pocity a bolesť. Plesňové infekcie nechtov sú nákazlivé, a aj keď sa môžu zdať nepríjemné, mali by sa liečiť hneď, ako sa objavia ich príznaky, pretože je nepravdepodobné, že zmiznú samé.

Dva hlavné dôvody vzniku plesní sú chôdza naboso vo vlhkom prostredí alebo kontakt s inými infikovanými ľuďmi. Najjednoduchšie miesta, kde sa infekcia vyvíja a šíri, sú telocvične, sprchy a bazény.

Huba na nechtoch sa môže šíriť z jedného nechtu na druhý alebo dokonca na inú časť tela. Ľudia, ktorí intenzívne cvičia alebo nosia tesnú obuv a pančuchy, sú vystavení vysokému riziku vzniku plesne.

Tu je recept, ktorý pomôže vyriešiť problém za 15 minút!
Zloženie:
  • lieh
  • okysličená voda
  • biely ocot

Ako ho pripraviť:

Všetky zložky zmiešajte v rovnakom pomere. Dvakrát denne vyčistite hubovú časť prípravkom pomocou tampónu. Po 15 minútach nohy dôkladne umyte a osušte.

Zdieľajte aj ďalej…

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*