Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka.

Ste vo vzťahu alebo manželstve šťastná a ľúbite svojho priateľa? Ste si istá, že aj on ľúbi vás. Ale po čase začnete mať pochybnosti, či ste v jeho živote jediná? Je to úplne bežný pocit, ktorý má asi každá žena. Obavy a žiarlivosť sú najhorším nepriateľom všetkých žien vo vzťahu. Tá hranica, kedy začneme mať pochybnosti a máme pocit, že už to priateľa nebaví a možno hľadá niečo iné,  je práve 1 rok. Väčšinou po tomto období,  žena začne upodozrievať svojho partnera.

Inštinkt má každá z nás. My ženy vieme vycítiť, či sa ešte nejaká iná ženská v partnerovej posteli nachádza. No nie vždy sa trafíme a často to skončí hádkami a nedorozumeniami.

8 znakov, ktoré by nám mohli odhaliť partnerovu neveru:

  1. Extrémna pozornosť

Možno pre niektorú z vás  je to prirodzené, že sa tak priateľ správa každý deň . No tie,  u ktorých to nie je na dennom poriadku a partner začne byť až moc pozorný, nosiť kvety, dary, neustále vás hladkať. Môže byť za tým práve pocit viny. No tieto pocity sú u mužov len prvotné a trvajú veľmi krátko nato, aby to bol dostačujúci dôkaz na odhalenie, alebo vôbec pochybovanie. Muži si rýchlo vedia zvyknúť na danú situáciu a nevera sa zrazu stane pre nich prirodzená, takže darčeky a pozornosť sa skončia. Škoda…

  1. Prehnaná úprava zovňajšku

Ak to váš partner robí neustále, a proste taký je a dbá o svoj zovňajšok denno-  denne, potom je to v poriadku. Ale, ak máte doma partnera,  ktorému stačila sprcha a čisté oblečenie a zrazu sa začne 2x do dňa sprchovať, zmení štýl obliekania, trávi viac času pred zrkadlom, nová vôňa, nový účes….Hm asi potom nie je niečo v poriadku. Ak to robí pre vás je to vynikajúce, ale ak sa takto fintí a odchádza z domu, za tým už bude bohužiaľ nový objekt.

Pokračovanie článku >

Written By
More from Redakcia
TAKTO často by ste si mali vymieňať uteráky. Ak to nerobíte, zahrávate si so svojím zdravím!
Baktérie nás obklopujú úplne všade. Sú v našom tele aj v prostredí, kde...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *