Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka.

Ste vo vzťahu alebo manželstve šťastná a ľúbite svojho priateľa? Ste si istá, že aj on ľúbi vás. Ale po čase začnete mať pochybnosti, či ste v jeho živote jediná? Je to úplne bežný pocit, ktorý má asi každá žena. Obavy a žiarlivosť sú najhorším nepriateľom všetkých žien vo vzťahu. Tá hranica, kedy začneme mať pochybnosti a máme pocit, že už to priateľa nebaví a možno hľadá niečo iné,  je práve 1 rok. Väčšinou po tomto období,  žena začne upodozrievať svojho partnera.

Inštinkt má každá z nás. My ženy vieme vycítiť, či sa ešte nejaká iná ženská v partnerovej posteli nachádza. No nie vždy sa trafíme a často to skončí hádkami a nedorozumeniami.

8 znakov, ktoré by nám mohli odhaliť partnerovu neveru:

  1. Extrémna pozornosť

Možno pre niektorú z vás  je to prirodzené, že sa tak priateľ správa každý deň . No tie,  u ktorých to nie je na dennom poriadku a partner začne byť až moc pozorný, nosiť kvety, dary, neustále vás hladkať. Môže byť za tým práve pocit viny. No tieto pocity sú u mužov len prvotné a trvajú veľmi krátko nato, aby to bol dostačujúci dôkaz na odhalenie, alebo vôbec pochybovanie. Muži si rýchlo vedia zvyknúť na danú situáciu a nevera sa zrazu stane pre nich prirodzená, takže darčeky a pozornosť sa skončia. Škoda…

  1. Prehnaná úprava zovňajšku

Ak to váš partner robí neustále, a proste taký je a dbá o svoj zovňajšok denno-  denne, potom je to v poriadku. Ale, ak máte doma partnera,  ktorému stačila sprcha a čisté oblečenie a zrazu sa začne 2x do dňa sprchovať, zmení štýl obliekania, trávi viac času pred zrkadlom, nová vôňa, nový účes….Hm asi potom nie je niečo v poriadku. Ak to robí pre vás je to vynikajúce, ale ak sa takto fintí a odchádza z domu, za tým už bude bohužiaľ nový objekt.

Pokračovanie článku >

Written By
More from Redakcia
Viete prečo by sa mala cibuľa dávať do mrazáka? Keď zistíte dôvod, začnete robiť tak aj vy…
Mraznička je neoddeliteľnou súčasťou domácností, pretože je skvelým pomocníkom, keď je potreba...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *