Ako spoznať, že vám bol muž neverný? 8 znakov, ktoré spoľahlivo prezradia každého neverníka.

  1. Nepresné informácie

Ak Vám priateľ povie, že bol predchádzajúci večer s priateľmi posedieť a vy sa náhodou od jeho kamaráta dozviete, že tam vôbec nebol. Viete ktorá bije…Niekedy je výhodou mať spoločných priateľov, alebo nebodaj kamaráta , ktorý je do vás zamilovaný.

  1. Častejšie hádky

Muži veľmi dobre vedia, ako podvádzať. Že neviete ako to šikovne robia?  No ako sa najrýchlejšie vypariť z domu a ešte vyvolať previnenie u svojej partnerky? No jedine hádkou. Pohádate sa, on zahrá nevinnú obeť, ako stále po ňom kričíte, že nemá pokoj. A zrazu nahnevaný a urazený odchádza z domu a vracia sa až ráno. Kde asi tak bol? Vy máte výčitky a on …… Veľmi chytrá stratégia.

  1. Ukrývanie telefónu

Je normálne, že každý chce mať svoje súkromie a  ani jeden z nás nemá právo partnerovi do neho zasahovať. Tým myslím pozerať telefón, či počítač. Určite to nerobte. Stane sa to pre vás závislosťou a budete tým posadnutá a iba vás to bude zožierať. No ak partner okato všade, kde chodí ukrýva telefón, či si zamyká počítať na heslo. To už je podozrivé. Je normálne mať telefón stále pri sebe, veď táto doba to proste vyžaduje, že bez telefónu sme stratení, ale ak odchádza od vás z miestnosti, kde si nechal telefón a následne sa preň vracia a to ide napr. len na toaletu , alebo do kúpeľne, to už nebude asi normálne. Pravdepodobne niečo skrýva.

  1. Jasno alebo zamračené

Máte pocit, že sa s priateľom poslednú dobu iba hádate. Že keď odchádza z domu je vysmiaty a prívetivý, no keď prichádza naspäť k vám, je bez nálady, vyhýba sa vám. Nechce komunikovať, alebo sa zase raz pohádate. Niečo nie je v poriadku.

  1. Sexuálna mašina/ ľahostajník

Sú práve dva typy mužov, ako sa správajú keď sú neverní. Jedným je jedno čo robíte, kde ste. O koľkej chodíte domov, či sa chcete milovať. Prestanete ich úplne zaujímať. Ten druhý, tu je už horšie spoznať neveru, lebo on sa neskutočne snaží.Robí to šikovne.  Všetko vám chce vynahradiť, zrazu prichádza s novými praktikami a pri milovaní urobí všetko, čo po ňom žiadate.

  1. Koniec vzťahu, nie je problém

Ak sa partner otvorene s vami rozpráva, že možno by to bolo lepšie ukončiť. Alebo mu to je jedno keď o tom hovoríte, vôbec sa nesnaží. Vtedy už viete, že ste mu úplne ľahostajná. Neostávajte ďalej s ním vo vzťahu,  nemá to význam. Zbaľte kufre a fuč preč.

Samozrejme každý sme iný a nevera sa u každého prejavuje iným spôsobom. Samozrejme platí to ako u mužov, tak aj u žien. Dôležité je všetko riešiť v pokoji. Ak máme pochybnosti a povieme o tom partnerovi, ktorý sa aj napriek tomu snažiť nebude. Potom vieme,  že to nemá význam. Žijeme len raz, preto sa nebudeme predsa celý život len trápiť a upodozrievať sa…..

Zdroj: promo-hostesky.sk

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*