Ako získať ploché brucho bez brušákov! 2 minúty denne a zvládnete to aj vy!

Väčšina ľudí si myslí, že sú tuční, pretože majú veľké brucho. Nie je to však len kvôli tukovým vankúšikom. Nadúvanie, zadržiavanie vody a príliš veľa črevných plynov môžu tiež spôsobiť, že vaše brucho bude vyzerať veľké.

Ak máte na bruchu malý tukový vankúš a ste nafúknutý, budete vyzerať oveľa tučnejší, ako ste. Prírodná metóda vám však môže pomôcť opäť získať ploché bruško!

Nadúvanie spôsobuje, že vaše brucho vyzerá veľké

Ak ste nafúknutí a máte veľké brucho, táto metóda vám môže pomôcť. Priložte 4 prsty k pupku, to by mal byť východiskový bod, krúživými pohybmi masírujte bruško, nemusíte masírovať silno, len jemne. Masírujte 2 až 3 minúty, potom pocítite, že sa vám odľahčí brucho a zvýši sa produkcia slín. Je to úplne normálne, neznepokojujte sa.

Máte veľké brucho kvôli zadržiavaniu vody

Ak sa vaše telo nedokáže zbaviť prebytočnej vody, môže to spôsobiť aj bruško. V tomto prípade priložte ruku až k pupku a krúživými pohybmi masírujte 2 až 3 minúty.

Ak je vaše trávenie pomalé

Ak máte pomalé trávenie, nadúvanie a plynatosť, môžete tento problém ľahko vyriešiť. Jedným z najlepších krokov na zlepšenie trávenia je umiestniť si 4 prsty pod pupok a krúživými pohybmi masírovať brucho pod malíčkom aspoň 3 minúty.

Aby bola masáž účinná, musí sa vykonávať každý deň. Ak už viete, že máte veľké brucho v dôsledku nadúvania, zadržiavania vody alebo zlého trávenia, stačí, ak vykonáte iba masáž.

Dúfame, že vás tento článok oslovil a že sa oň nezabudnete podeliť so svojimi priateľmi a rodinou. Ďakujeme.
Written By
More from redakcia
Funguje nielen vláknina. Uistite sa, že ste do svojho jedálnička zaradili nasledujúce potraviny!
Veľký význam pre správnu telesnú hmotnosť má aj to, ako dobre funguje...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *