Chcete sa rýchlo zbaviť herpesu? Táto propolisová tinktúra naozaj pomáha!

Vírus herpesu sa vyskytuje najmä na koži a slizniciach, kde spôsobuje opary a herpes ústnej dutiny. Ľahko sa šíri z jednej osoby na druhú pri používaní akéhokoľvek spoločného riadu, príboru, pohára, balzamu na pery.

Hneď ako sa vírus dostane do tela, na perách sa objavia malé pľuzgiere, ktoré môžu byť sprevádzané malátnosťou a horúčkou. Zavŕta sa do nervových koreňov a potom, keď je imunitný systém oslabený, objavia sa nové príznaky.

Ako sa rýchlo zbaviť herpesu pomocou lokálnej liečby!

Propolisová tinktúra je jednou z najúčinnejších metód na tento účel. 20 gramov propolisu zmiešajte so 100 ml alkoholu a potom si ňou potrite postihnuté miesto.

Tinktúra sa môže používať aj vnútorne, aby pomohla zbaviť sa vírusu herpesu. Kvapnite jednu alebo dve kvapky propolisu na kocku cukru a takto ho užite.

Okrem toho používajte zvonka 100% prírodnú nechtíkovú masť na mazanie pľuzgierov. Nechtík lekársky zmierňuje zápaly a má antivírusové vlastnosti.

Vypite tri šálky čaju z echinacey denne. Ide o jeden z najznámejších antivírusových čajov, ktorý účinne odstraňuje vírus herpesu.

Podeľte sa tieto užitočné rady aj so svojimi priateľmi a rodinou, 🙂

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*