Čínsky Dr.Nan radí, ako prirodzene odstrániť žlčníkové kamene…

Žlčníkové kamene (cholelitiáza) sú jedným z častejších zdravotných problémov. Číňania našťastie poznajú tajný spôsob, ako ich z tela odstrániť. Žlčník má hruškovitý tvar a meria približne 10,2 cm. Nachádza sa hneď za pečeňou, na pravej strane žalúdka. Jeho hlavnou funkciou je ukladať žlč, ktorá sa skladá z tuku, cholesterolu a tekutej zmesi. Žlč prechádza do tenkého čreva, kde rozkladá tuky z prijatej potravy. Krv tak môže ľahšie absorbovať živiny a vitamíny.

Čínsky recept na odstránenie žlčových kameňov

Nasledujúci úplne prírodný recept priniesol vynikajúce výsledky pri odstraňovaní žlčníkových kameňov u mnohých ľudí a vynašiel ho Dr. Lai Chiu Nan z Číny. Tento typ kameňov môže spôsobiť vážne bolesti brucha, žltačku alebo v niektorých prípadoch dokonca rakovinu. Dr. Nan hovorí, že žlčové kamene nespôsobujú rakovinu hneď, ale sú jednou z vecí, ktoré môžu viesť k rakovine. Z jeho výskumu vyplýva, že žlčové kamene predchádzajú rakovine.

Jedným z viacerých príznakov žlčových kameňov je pocit stiesnenosti, akoby ste nemohli tráviť potravu. V niektorých závažnejších prípadoch môžete pociťovať bolesť pečene.

Postup

Na prirodzené odstránenie žlčníkových kameňov Dr. Nan navrhuje nasledujúcu metódu:

  • Vypite 4 poháre jablkovej šťavy alebo zjedzte 4 až 5 jabĺk denne počas 5 dní. Počas týchto dní sa stravujte pravidelne a normálne. Jablková šťava žlčové kamene zjemní.
  • Šiesty deň nesmiete večerať.
  • V ten istý deň o 18:00 vypite 1 polievkovú lyžicu síranu horečnatého (Epsomská soľ) rozpustenú v pohári vlažnej vody.
  • Tento postup zopakujte o 20:00.
  • O 22:00 zmiešajte pol šálky citrónovej šťavy s pol šálkou olivového oleja a vypite. Olivový olej žlčové kamene premaže a odstráni ich z tela.
  • Nasledujúce ráno uvidíte v stolici zelené kamene.

Dr. Nan tiež hovorí nasledovné:

“Pri tejto metóde moji pacienti často vylúčia 40 až 50 žlčových kameňov. A ak nemáte príznaky žlčových kameňov, nevadí to. Táto diéta je vhodná aj ako preventívne opatrenie, pretože posilňuje samotný žlčník.”

Záver

Táto metóda je obzvlášť účinná a vhodná pre ľudí s oslabenou funkciou pečene a žlčníka, pretože tieto orgány sú navzájom prepojené.

Ak je pre Vás tento článok zaujímavý, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi.

Written By
More from redakcia
Pozrite sa, AKO sa zbaviť pupienkov, materských znamienok a škvŕn na pokožke raz a navždy len pomocou prírodných zložiek!
Kožné problémy sú pomerne časté vo všetkých vekových skupinách a ich liečba...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *