Čínsky Dr.Nan radí, ako prirodzene odstrániť žlčníkové kamene…

Žlčníkové kamene (cholelitiáza) sú jedným z častejších zdravotných problémov. Číňania našťastie poznajú tajný spôsob, ako ich z tela odstrániť. Žlčník má hruškovitý tvar a meria približne 10,2 cm. Nachádza sa hneď za pečeňou, na pravej strane žalúdka. Jeho hlavnou funkciou je ukladať žlč, ktorá sa skladá z tuku, cholesterolu a tekutej zmesi. Žlč prechádza do tenkého čreva, kde rozkladá tuky z prijatej potravy. Krv tak môže ľahšie absorbovať živiny a vitamíny.

Čínsky recept na odstránenie žlčových kameňov

Nasledujúci úplne prírodný recept priniesol vynikajúce výsledky pri odstraňovaní žlčníkových kameňov u mnohých ľudí a vynašiel ho Dr. Lai Chiu Nan z Číny. Tento typ kameňov môže spôsobiť vážne bolesti brucha, žltačku alebo v niektorých prípadoch dokonca rakovinu. Dr. Nan hovorí, že žlčové kamene nespôsobujú rakovinu hneď, ale sú jednou z vecí, ktoré môžu viesť k rakovine. Z jeho výskumu vyplýva, že žlčové kamene predchádzajú rakovine.

Jedným z viacerých príznakov žlčových kameňov je pocit stiesnenosti, akoby ste nemohli tráviť potravu. V niektorých závažnejších prípadoch môžete pociťovať bolesť pečene.

Postup

Na prirodzené odstránenie žlčníkových kameňov Dr. Nan navrhuje nasledujúcu metódu:

  • Vypite 4 poháre jablkovej šťavy alebo zjedzte 4 až 5 jabĺk denne počas 5 dní. Počas týchto dní sa stravujte pravidelne a normálne. Jablková šťava žlčové kamene zjemní.
  • Šiesty deň nesmiete večerať.
  • V ten istý deň o 18:00 vypite 1 polievkovú lyžicu síranu horečnatého (Epsomská soľ) rozpustenú v pohári vlažnej vody.
  • Tento postup zopakujte o 20:00.
  • O 22:00 zmiešajte pol šálky citrónovej šťavy s pol šálkou olivového oleja a vypite. Olivový olej žlčové kamene premaže a odstráni ich z tela.
  • Nasledujúce ráno uvidíte v stolici zelené kamene.

Dr. Nan tiež hovorí nasledovné:

“Pri tejto metóde moji pacienti často vylúčia 40 až 50 žlčových kameňov. A ak nemáte príznaky žlčových kameňov, nevadí to. Táto diéta je vhodná aj ako preventívne opatrenie, pretože posilňuje samotný žlčník.”

Záver

Táto metóda je obzvlášť účinná a vhodná pre ľudí s oslabenou funkciou pečene a žlčníka, pretože tieto orgány sú navzájom prepojené.

Ak je pre Vás tento článok zaujímavý, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*