Každý deň spaľujem v dome bobkový list, má to úžasný účinok!

Ak ste práve prežili stresujúci, únavný a vyčerpávajúci deň a máte pocit, že nemáte energiu na nič, je tu pre vás technika. Vyskúšajte ho a za pár minút uvoľníte svoje telo aj myseľ. Potrebujete len niekoľko sušených bobkových listov.

Vonné sviečky a rôzne umelé vône sú veľmi škodlivé pre naše zdravie, pretože obsahujú veľa chemických látok a toxínov. Preto by sme ich mali nahradiť niečím prirodzeným. Bobkový list môže byť jednou z najlepších volieb, ak ste v neustálom strese, napätí a úzkosti a ani nevieme, čo ich vyvoláva.

Na vyskúšanie tejto relaxačnej a voňavej techniky budete potrebovať 3-4 sušené bobkové listy, čaovú sviečku a malú kovovú nádobu.

Večer pred spaním sa odoberte do spálne s prísadami. Zapáľte sviečku a potom postupne zapaľujte bobkové listy, prípadne ich rozlomte na menšie kúsky. Vložte ich do misy a nechajte ich, kým sa nespália.

Vždy počkajte, kým sa jeden z nich rozhorí do takej miery, že je mliečny a až potom zapáľte druhý. Dymu sa nebojte, nie je škodlivý, ide o prírodné látky. Navyše upokojuje, uvoľňuje a oživuje miestnosť.

Kým listy horia a dymia, môžete robiť niečo úplne relaxačné, napríklad počúvať príjemnú hudbu alebo si na papier napísať, čo sa vám počas dňa najviac páčilo.

Výskum ukázal, že dym vznikajúci pri spaľovaní bobkových listov uvoľňuje telo psychicky aj fyzicky. Pomáha nám zaspať oveľa skôr, nemusíme v noci bojovať s nespavosťou a ráno sa budíme oddýchnutejší.

Urobme všetko pre to, aby sme sa dobre vyspali, pretože ak sa zobudíme nevrlí, nahnevaní a napätí, pokazíme deň nielen sebe, ale aj svojim priateľom a kolegom.

Buďme usmiati a veselí. Skúste takto začať deň aspoň raz a uvidíte, že je oveľa ľahšie jesť, ako sa celý deň na niečo hnevať. Môže to byť ťažký krok, ale môžeme si len pomôcť, aby sme boli šťastní, a zvyšok sa postará sám o seba.

Written By
More from redakcia
Rakovina krčka maternice: Toto je 6 zákerných príznakov, ktoré by ste mali poznať!
Rakovina je jednou z najzávažnejších chorôb, ktoré existujú, a zároveň jednou z...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *