Konečne som sa zbavila toxínov a prebytočného tuku v tele. Stačila mi k tomu jedna bežná vec, ktorú má doma úplne každý!

Je všeobecne známe, že naše telo denne vystavujeme obrovskému množstvu baktérií a toxických látok. Nebezpečné, chemické látky sa nachádzajú nielen v potrave ktorú prijímame, ale aj vo vzduchu, ktorý dýchame. Pravidelné očisťovacie nášho organizmu by teda malo byť pre nás viac ako samozrejmosťou. V tomto článku vám teda prinášame niekoľko užitočných rád a tipov, ako sa detoxikovať a udržať si stále a dlhotrvajúce zdravie.

Aktívne uhlie:

Aktívne uhlie je zložené zo spáleného dreva, uhlia, oleja, kokosových alebo orechových škrupín. Neobsahuje žiaden kyslík, a preto dokáže absorbovať veľké množstvo toxínov, ťažkých kovov a iných jedov, ktoré sa dostali do nášho tela. Dobré je vziať si pred jedlom jednu tabletu denne.

Pitie vody:

Pitný režim je niečo, čo by nikto z nás nemal v žiadnom prípade podceňovať. Okrem toho, že nás voda udržiava pri živote, je aj vynikajúcim detoxikačným prostriedkom na prečistenie organizmu. Prostredníctvom vylučovacej sústavy odplaví z tela močovým mechúrom veľa nepotrebných a škodlivých látok. Jej pitie by malo byť pravidelné počas dňa, nie však prehnané.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*