Nafukuje vás často? TOTO sa skrýva vo vašom tele!

Hoci nadúvanie a plnosť sú najčastejšie dôsledkom nesprávneho životného štýlu, nemusia byť jedinou príčinou. Nie je nič horšie, ako keď si nemôžete zapnúť svoje obľúbené džínsy. Ale nebojte sa, obezita za tým nemusí byť – možno sme len nafúknutí.

V mnohých prípadoch je príčinou týchto ťažkostí nedostatok tekutín. V dôsledku dehydratácie dochádza k spomaleniu metabolických procesov a často k zápche, čo vedie k zvýšenej produkcii plynov.

Najlepšou formou hydratácie je neperlivá voda, pretože sýtené nápoje môžu spôsobiť nadúvanie kvôli plynom, ktoré obsahujú.

Patogén Helicobacter pylori často spôsobuje infekcie a zápaly v žalúdku a črevách. Odhaduje sa, že dve tretiny svetovej populácie pravidelne trpia týmto ochorením nadúvania brucha, ktoré je väčšinou spôsobené nekvalitnými potravinami a pitnou vodou.

Ak sa choroba nelieči správne, môže sa neskôr vyvinúť do žalúdočných vredov, ktoré sa v súčasnosti považujú za závažné ochorenie.

Čo potrebujete vedieť?

Helicobacter pylori často spôsobuje nadúvanie, pálenie záhy, reflux, zápchu a hnačku. Ľudia, ktorí chcú schudnúť, robia všetko pre to, aby zhodili niekoľko kilogramov, ale abnormality spôsobené baktériami to znemožňujú. To je ďalší dôležitý znak, že sme sa mohli nakaziť obávanou baktériou.

Existuje účinný domáci liek, ktorý vám pomôže zbaviť sa baktérií, takže sa môžete zbaviť nepríjemného nadúvania a účinnejšie bojovať s kilogramami.

Zloženie:
  • 1 citrón
  • 1 kus uhorky
  • 1 polievková lyžica strúhaného čerstvého zázvoru
  • 1 polievková lyžica šťavy z aloe vera
  • štipka koriandra alebo zelenej petržlenovej vňate
  • ½ pohára vody
Príprava:

Zmiešajte ingrediencie a bylinný nápoj vypite čerstvý. Uhorka a šťava z aloe vera pomáhajú spaľovať tuky, koriander alebo zelená petržlenová vňať obsahuje veľa antioxidantov. Zázvor upravuje trávenie a zmierňuje zápchu a citrónová šťava detoxikuje organizmus.

Zdieľajte tento príspevok aj so svojimi priateľmi na Facebooku.
Written By
More from redakcia
O čom takmer nikto nevie: Hoďte klinčeky do záchoda a nebudete veriť vlastným očiam!
Klinčeky sú korenina, ktorá nie je nikomu neznáma, s ktorou sa najčastejšie...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *