Nevedela som sa zbaviť kŕčových žíl. Potom mi pomohla jedna zázračná ingrediencia, ktorú má doma každý z nás!

Kŕčové žily – jedno z ochorení kardiovaskulárneho systému, ktoré sa už bežnejšie vyskytuje medzi mladými ľuďmi, hoci sa donedávna pripisovali omnoho starším ľuďom. Tí, ktorí toto ochorenie majú, vedia, že opuch nôh je zaručený. skutočnosť je taká, že pri najmenšej poruche ciev môže dôjsť ich upchatiu.

Najčastejším dôvodom je dlhé sedenie či státie, počas ktorého dochádza k návalu krvi a lymfy do dolných končatín, čo následne spôsobuje zlú výkonnosť ciev a žíl, ktoré nie sú schopné vykonávať svoju bežnú funkciu. Povieme vám, ako sa vysporiadať s opuchmi a kŕčovými žilami počas horúceho obdobia.

Opuch nôh môže byť zapríčinený aj nedostatočným fungovaním srdca alebo obličiek. Preto by ste nemali čakať a navštíviť odborníka, aby zvolil spôsob liečby a zistil príčinu ochorenia.

Paradoxne, aj ľudia, ktorí sa pohybujú celý deň na nohách a majú kŕčové žily, netrpia opúchaním nôh. Je to spôsobené skutočnosťou, že sa pri pohybe zvyšuje krvný obeh spolu s krvným tlakom a lymfa s krvou prúdia cievami omnoho jednoduchšie.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Cesto jemné ako pavučinka: Rýchly ŠĽAHAČKOVÝ KOLÁČIK so slivkami podľa babičky, ktorému nikto neodolá.
Výborný slivkový koláčik zo šľahačkového cesta jemného ako pavučinka. Recept od babičky...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *