Odkedy ho pijem, moje telo sa úplne zmenilo a hlavne som sa zbavila toxínov!

Užitočný recept na chudnutie pre každého, kto chce získať späť svoju postavu. Je účinný pri odstraňovaní tukových zásob, vyhladzovaní pokožky a miznutí celulitídy. Naučte sa toto tajomstvo!

Hlavnou zložkou tohto spaľovača tukov je ľanové semienko. Obsahuje prospešné zložky, ako sú vitamíny, minerály, mastné kyseliny a vláknina. Pomáha očisťovať organizmus, vyplavovať toxíny z tela, znižuje hladinu cukru v krvi a znižuje chuť do jedla.

Čistí črevá a zbavuje telo tukových zásob. Pravidelná konzumácia pomáha nielen schudnúť, ale aj udržať si ideálnu telesnú hmotnosť.

Príprava ľanového čaju je najzdravší spôsob, ako zhodiť kilá bez hladovania. Nemusíte sa obávať ani jojo efektu. Okrem toho môže byť skvelým nápojom pre ľudí, ktorí trpia gastritídou, žalúdočnými vredmi, zápalom močového mechúra, zápalom obličkovej panvy alebo hemoroidmi.

Zloženie:

  • 3 polievkové lyžice ľanového semienka
  • 1 liter vriacej vody

Príprava:

Ľanové semienka zalejte vriacou vodou, ak je to možné, urobte to večer. Ak je to možné, používajte citrónovú šťavu ráno alebo večer. Nasledujúce ráno čaj preceďte, mal by mať kašovitú konzistenciu.

Použitie:

Pite 150 mililitrov 3-4-krát denne pol hodiny pred jedlom. Vždy pite čerstvo pripravený čaj! Liečba by sa mala opakovať 10 dní, po ktorých nasleduje 10-dňová prestávka. Počas liečby pite veľa tekutín. Ak budete čajovú zmes piť pravidelne, zaznamenáte pozitívne účinky. Pokožka bude pružnejšia a pevnejšia, celulitída zmizne a výrazne sa podporí chudnutie.

Ak bol článok pre Vás užitočný, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*