Osvedčený recept na spaľovanie tuku z brucha, bokov a stehien: Má silný vplyv na hladinu cholesterolu, čo vedie k chorobám súvisiacim s obezitou!

Hoci ste už pravdepodobne počuli o mnohých zázračných liekoch na spaľovanie tukov, z ktorých väčšina vás sklamala, pozrite sa na tento recept! Kdekoľvek máte prebytočný tuk, na bruchu, bokoch alebo stehnách, tento recept pôsobí priamo na váš metabolizmus a zároveň vás zbaví prebytočného tuku už za niekoľko dní!

Recept nie je nič iné ako zázvorová voda!

Veľký koreň zázvoru nakrájajte na tenké plátky a dajte variť 1-1,5 litra vody. Plátky zázvoru nechajte v tejto vode variť 15 minút na miernom ohni. Nakoniec tekutinu ochlaďte a preceďte.

Toto množstvo si pripravte každý deň a pite ho počas celého dňa. Vezmite si ju so sebou kamkoľvek a pite vždy čerstvú zázvorovú vodu!

Pravidelným pitím tohto nápoja sa nielen zbavíte nadváhy, ale pocítite aj ďalšie zdravotné výhody!

1.Má silný vplyv na hladinu cholesterolu, čo vedie k chorobám súvisiacim s obezitou. Môže ísť o ochorenia srdca a rakovinu. Má tiež antikoagulačný účinok a pôsobí na krvný tlak.

2. Protizápalový
Nech už máte v tele akýkoľvek zápal, táto voda vás ho dokáže zbaviť!

3. Silný antioxidant
Je to veľmi bohatý antioxidant, ktorý pomáha zbaviť sa chemických látok, chráni pred voľnými radikálmi, ktoré môžu vážne poškodiť zdravé bunky a môžu viesť aj k vážnym zdravotným problémom, ako je rakovina.

4. Chráni pred rakovinou
Keďže má protizápalové a antioxidačné účinky, ako je uvedené vyššie, zistilo sa, že je jedným z najprirodzenejších prostriedkov proti rakovine. Vyplýva to aspoň z článku v časopise British Journal of Nutrition

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*