Pila mrkvovú šťavu každý deň po dobu 8 mesiacov, neuveríte, čo sa stalo!

Anne Cameronovej, autorke knihy pre deti, diagnostikovali v roku 2012 rakovinu hrubého čreva. V júni 2012 vstúpila do tretieho štádia rakoviny.

Odtiaľ je to už len jeden stupeň k “terminálu”. Potom prišla o manžela, ktorý zomrel na rakovinu pľúc. Lekári jej chceli nasadiť chemoterapiu, ale ona to odmietla, pretože jej manžel prešiel rovnakou cestou a zomrel.

Koncom roka 2012 rakovina hrubého čreva metastázovala a rozšírila sa do jednej z pľúc. Napriek tomu odmietla chemoterapiu, pretože dobre vedela, že by jej oslabila telo a rakovina by zvíťazila.

Prečítala si príbeh o mužovi s rakovinou kože, ktorý svoj príbeh zverejnil na internete. Denne skonzumoval 2,5 kg mrkvovej šťavy a úplne sa vyliečil z rakoviny kože. Aj táto žena začala rovnakú liečbu a po 8 týždňoch lekári zaznamenali úžasné zmeny. Existujúce rakovinové bunky sa začali zmenšovať a prestali sa šíriť v jej tele.

Po 4 mesiacoch sa nádory začali zmenšovať a tkanivá fungovali normálne. Na konci ôsmeho mesiaca CT vyšetrenie ukázalo, že rakovina úplne zmizla. Je to veľká záhada, ale mrkva je veľmi bohatá na prírodné fytochemikálie, ktorých protinádorové vlastnosti sú známe v úzkych kruhoch. Karotén zabraňuje šíreniu nádoru. Po nich Anne napísala knihu o rakovinotvorných vlastnostiach mrkvy.

V súčasnosti nie je vedecká platnosť týchto tvrdení podložená, ale informačná hodnota je nepochybná! Čo si myslíte?

Nikoho však nenabádame, aby namiesto lekárskej liečby používal nepodložené domáce metódy. Diagnózu môže stanoviť len lekár! V prípade ochorenia sa poraďte s lekárom, žiadny iný postup nemôže nahradiť lekárske ošetrenie.

Prajeme vám veľa zdravia!

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*