Podržte ruku v tejto polohe a stane sa úžasná vec!

Samoliečiace polohy rúk sme už určite videli a ich účinnosť sa stále viac potvrdzuje a uznáva. Určité polohy rúk majú na telo zvláštny účinok a môžu dokonca spustiť liečivé procesy v tele. Ak vás zaujímajú, pozrite si obrázky nižšie a zistite, ktoré polohy rúk majú aké účinky.

Pomáha ešte účinnejšie znižovať hmotnosť tým, že spúšťa trávenie. Je to tiež vynikajúci liek na problémy so zrakom. Môže byť užitočná aj pre tých, ktorí majú problémy s krvným obehom.

V tomto geste sa spája energia zeme a ohňa zo štyroch živlov. Prvok zeme ovplyvňuje zdravie a rast tkanív a svalov, odstraňuje zápaly. Prvok ohňa je zodpovedný za hladké fungovanie metabolizmu a odstraňuje svalové zápaly.

Tento pohyb rukou má na telo upokojujúci účinok, zlepšuje zásobovanie tela kyslíkom a zvyšuje pocit pokoja. Znižuje tiež stres a agresivitu.

Táto pozícia dokáže zmierniť takmer každú bolesť. Uvoľňuje celé telo, odstraňuje problémy s ušami, závraty a pocit necitlivosti v niektorých častiach tela.

Tento pohyb má pozitívny vplyv na pamäť a kreativitu, rozvíja najmä mentálne schopnosti.

Ide o ideálnu liečivú polohu rúk pre tých, ktorí trpia artritídou, hormonálnou nerovnováhou alebo sú ohrození dehydratáciou.

Táto pozícia detoxikuje telo, osviežuje myseľ a uvoľňuje napätie.

Je to perfektné, podeľte sa o tento článok aj s ostatnými. 🙂
Written By
More from redakcia
Lahodný recept na Fanta koláč s pomarančovým džúsom. Šťavnatý a BEZ Želatíny!
Ingrediencie: 5 vajec štipka soli 150 g cukru 40 ml rastlinného oleja...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *