Pokožku hlavy si potierala Aloe Vera a neskôr neverila vlastným očiam!

Naše vlasy potrebujú správne živiny a hydratáciu rovnako ako zvyšok tela. Ak sa vám zdá, že vaše vlasy sú veľmi roztrieštené, nerastú dostatočne rýchlo a chcete zlepšiť ich kvalitu, použite tento prírodný trik, ktorý vyžaduje list aloe vera.

Aloe vera je rastlina známa svojimi liečivými vlastnosťami a má výnimočné vlastnosti. Široko sa používa aj v kozmetických výrobkoch a zdravých nápojoch. Tu je jednoduchý, prírodný trik, ktorý vašim vlasom vráti zdravý lesk a silu.

Aké sú výhody aloe vera?

Gél z aloe vera je veľmi cenná látka. Pri aplikácii na pokožku a vlasy má regeneračné, hydratačné a revitalizačné účinky. Samotný gél je mierne lepkavý a sťahujúci a obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a enzýmov vrátane draslíka, vápnika, chlóru, železa, zinku a fosforu.

Aktívne zložky aloe vera upokojujú pokožku hlavy, regulujú tvorbu kožného mazu, zabraňujú tvorbe lupín a obnovujú prirodzený lesk a silu vlasov.

Vďaka enzýmom aloe vera sa z pokožky hlavy odstránia odumreté kožné bunky a vlasy rýchlo narastú. Má tiež protizápalový účinok, ktorý pomáha predchádzať suchej, svrbivej pokožke hlavy, psoriáze a iným ochoreniam.

Použite tento trik!
  1. Okrem aloe vera budete potrebovať aj kokosový a ricínový olej. Listy aloe vera starostlivo umyte a potom nožom odrežte okraje a tŕne. Rozrežte list na polovicu a vyškrabte z neho gél do misky.
  2. Vezmite listy a potrite nimi pokožku hlavy.
  3. Do gélu pridajte 1 polievkovú lyžicu ricínového oleja a pol polievkovej lyžice kokosového oleja. Vezmite si kapsulu s vitamínom E a pridajte aj jej obsah. Prísady dôkladne premiešajte.
  4. Potom zmes naneste na pokožku hlavy a jemne ju vmasírujte po celej ploche. Nechajte pôsobiť cez noc pod sprchovou čiapkou a ráno si vlasy umyte ako zvyčajne.
  5. Aplikujte 1x týždenne na zlepšenie prekrvenia pokožky hlavy a celkového zdravia vašich vlasov.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*