Pripravíte ho za päť minút, pijete ho päť dní a prvé výsledky vás milo prekvapia!

Nadmerná telesná hmotnosť sa označuje ako nadmerné ukladanie tuku v tele. Ukladanie tuku ohrozuje celkové zdravie a výrazne ovplyvňuje funkciu orgánov, ako sú: srdce, pečeň, obličky, kĺby, hlavne kolená a bedrá.

Ľudia trpiaci obezitou majú zvyčajne vyššie riziko, že budú postihnutí cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovými chorobami, poruchou funkcie žlčníka, dnou atď.  Ak máte problém s nadbytočnými kilami a chcete ich zhodiť, vyskúšajte tento jednoduchý nápoj.

  • Príprava:

Vyžmýkajte citrón, nadrobno nakrájajte petržlenovú vňať, dajte ich do misky a zalejte vodou. Rozmixujte. Nápoj je hotový na konzumáciu.

Tento nápoj konzumujte každé ráno pred raňajkami, 5 dní po sebe. Potom si dajte 10-dňovú prestávku, po ktorej celý proces zopakujeme. Túto kúru môžete používať s prestávkami, kým nepocítite potrebu znížiť svoju telesnú hmotnosť!

Tento nápoj urýchľuje proces spaľovania tukov a uspokojuje dennú potrebu vitamínov a minerálov pre celé telo; petržlen zlepšuje proces trávenia a stimuluje telo k vylučovaniu prebytočných tekutín a odstraňovaniu plynatosti.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*