Riešenia za pár drobných ako sa zbaviť bradavíc!

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že bradavíc sa dá úplne zbaviť. Dlho som mal bradavicu na ukazováku ľavej ruky. Potom som ju chvíľu potieral šťavou z lastovičníka a sama onedlho odpadla.

Proti bradaviciam existujú veľmi účinné prírodné riešenia, oplatí sa ich vyskúšať!

1. Lastovičník 
Túto známu liečivú rastlinu (Chelidonium majus) dostanete takmer po celý rok. Na bradavicu kvapkajte žltú šťavu z jej stonky alebo listu, kým sa problému nezbavíte.

2. Jablčný ocot, citrón
Namočte krúžky citróna do jablčného octu, nechajte dva týždne postáť a potom ním dôkladne potierajte bradavicu.

3. Rybí olej

Proti bradaviciam sú veľmi dobré aj kapsuly vitamínu A z rybieho tuku. Kapsulu mierne narežte a obsah pritlačte na bradavicu a jemne votrite.

Opakujte postup, kým bradavica nezmizne. Očakávajte, že starším bradaviciam bude trvať dlhšie, kým zmiznú, možno až mesiac.

4. Náplasť
Na bradavicu nalepte náplasť, prilepte ju veľmi pevne a držte ju tam neustále týždeň, pričom ju vymieňajte len pri kúpaní. Kým bradavica odumrie, trvá to najmenej tri týždne.

5. Vitamín C
Rozdrvte niekoľko tabliet vitamínu C na prášok, zmiešajte s trochou vody a naneste pastu na bradavicu a obviažte ju. Vysoko kyslá kyselina askorbová ničí vírus, ktorý spôsobuje bradavice.

6.Olej z grapefruitových jadierok

Olej z grapefruitových jadierok má veľmi silný baktericídny účinok. Ráno ňou potierajte bradavicu, na noc si na ňu potom dajte obväz, ktorý ste predtým namočili do oleja.

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!

 

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*