Rýchla diéta, ktorá zachráni dovolenku alebo inú príležitosť!

Už niekoľko mesiacov ste sa snažili začať chudnúť, ale možno kvôli nedostatku času a možno aj nedostatku vôle sa vám to nepodarilo. Letné prázdniny sa rýchlo blížia a vy neviete, ako zahájite sezónu plaviek s tými niekoľkými kilogramami navyše. Ale veci nie sú tak závažné, ako sa zdá na prvý pohľad zdá…

Táto rýchla diéta vám pomôže schudnúť až 2 kilogramy za 5 dní, takže môžete mať dovolenku vo forme!

Využite silu sliviek ako spojenca vašej diéty!

Slivková diéta je sezónna diéta, ktorá sa v prípade núdze odporúča držať maximálne 5 dní.

Na dosiahnutie maximálnych výsledkov je dôležité striktne dodržiavať diétu. Je tiež dôležité vedieť, že táto strava by sa nemala opakovať príliš často, a je dôležité vybrať vhodný čas, keď diétu budete dodržiavať. Počas diéty by ste sa mali uistiť, že budete jesť každé 3 hodiny a že budete mať aj minimálnu fyzickú aktivitu.

 

Váš denný jedálniček by mal vyzerať asi takto:

Raňajky -100 g nízkotučného tvarohu, 6 sliviek

Olovrant – 1 jablko

Obed – 1 varené vajcia, 150 g hydiny alebo rýb, 1 plátok celozrnného chleba, neobmedzené množstvo šaláta (alebo inej listovej zeleniny)

Olovrant – 2 slivky

Večera – 1 grécky jogurt

Nezabudnite zostať hydratovaní po celý deň!

Vedeli ste, že slivky sú skutočným pokladom, pokiaľ ide o obsah minerálov a vitamínov? Obsahujú viac antioxidantov ako akékoľvek ovocie alebo zelenina. Slivky sú tiež bohaté na vlákninu, ktorá prispieva k zdraviu tráviaceho systému. Slivky majú vysoký obsah kvercetínu, najúčinnejšieho antioxidantu, ktorý chráni telo pred niekoľkými typmi rakoviny.

Energetická hodnota sliviek je 240 kcal/100 g a obsahuje 7 g vlákniny na 100 g ovocia. Slivky sú bohaté na vitamín K, Horčík a draslík, chránia kosti a zuby a bojujú s bakteriálnymi infekciami.

Prečo je slivková diéta víťazom?

Slivky vďaka svojmu vysokému obsahu vlákniny regulujú trávenie. Konzumácia 3-4 sliviek ráno urýchli trávenie a metabolizmus.Chudnutie bude oveľa jednoduchšie potom, čo z tela odstránite pre bytočnú vodu a toxíny, regenerujete pečeň a podporíte spaľovanie tukov!

 

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*