S touto prísadou schudnete už za týždeň!

Kúzelný recept na neuveriteľne rýchle chudnutie.

Veľa ľudí si často slovo „chudnutie“ spája s prísnymi diétami, hladom, vyčerpávajúcim cvičením či inými procedúrami veľmi nepríjemného charakteru. Ak sa však pozriete okolo seba, vždy existuje alternatíva k takým metódam chudnutia, ktoré nepoškodia vaše zdravie. Napríklad škorica je skvelým korením a je aj skvelým pomocníkom pri chudnutí. Škorica je užitočná v akejkoľvek forme, či už je to prášok alebo tyčinky.

Škoricu je vhodné užívať v kombinácii s inými potravinami alebo diétami, len tak môžete dosiahnuť požadovaný efekt. Jedným z týchto receptov je liečivé zloženie medu so škoricou na chudnutie. Liečivé vlastnosti škorice sú známe už dlho. Používa sa však najmä ako korenie a málokto vie, že škorica sa dá využiť pri chudnutí.

Škorica má celý rad užitočných vlastností, čo umožňuje jej úspešné využitie vo varení aj v medicíne.

Aké je tajomstvo škorice pri chudnutí?

Odpoveď je jednoduchá – škorica dokáže otupiť akútny pocit hladu. Škorica pomáha znižovať hladinu cukru v krvi, zabraňuje ukladaniu nových tukových zásob a pomáha pri odbúravaní nahromadených kilogramov. Akonáhle sa škorica dostane do tela, utlmí hlad, čo znamená pravdepodobnosť, že vynecháte zbytočné jedlá. A aj keď vaša váha neklesne, zostane aspoň na rovnakej úrovni. Škorica má schopnosť 20-krát zvýšiť metabolizmus cukrov.

A takýto ukazovateľ je celkom možný, ak skonzumujete len štvrtinu čajovej lyžičky škorice denne. Okrem celkového účinku na telo pomáha škorica odstraňovať toxíny a toxíny. Škorica pomôže zlepšiť funkciu čriev neutralizáciou patogénnej črevnej flóry, odstránením toxínov a toxínov. Škorica sa skladá zo špeciálnej vlákniny, ktorá zlepšuje črevnú motilitu. A jeho nádherná korenistá aróma otupuje chuť do jedla, zlepšuje náladu a priaznivo pôsobí na nervový systém. Aby pre vás škorica priniesla maximálny účinok, musí byť kvalitná a čerstvá.

Vlastnosti škorice pre chudnutie boli objavené relatívne nedávno. Dnes sa toto korenie veľmi aktívne používa v boji proti obezite, pretože znižuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a tiež „brzdí“ uvoľňovanie inzulínu, ktorý je zodpovedný za tvorbu telesného tuku.

Škorica obsahuje mnoho živín, ako je škoricový esenciálny olej, monosacharidy, disacharidy, vláknina, bielkoviny a nasýtené mastné kyseliny. Z vitamínov je škorica bohatá predovšetkým na vitamíny A, B, C, E a PP. Je tiež bohatý na rôzne makro a mikroživiny.

Recept na nápoj:

Pridajte 1 polievkovú lyžicu škorice do 250 ml prevarenej vody. Nápoj nechajte trochu vychladnúť a potom pridajte 2 lyžičky medu. Aby ste schudli 5 kg, musíte tento nápoj konzumovať pravidelne, na dennej báze. Veľmi skoro uvidíte úžasné výsledky.

Ak sa Vám tento článok páči, zdieľajte ho aj s ostatnými na Facebooku.

Written By
More from redakcia
Nadýchaný dezert s mandľami, ktorý si obľúbite už po prvom zahryznutí!
Tento krémový dezert si jednoducho nemôžete nechať ujsť. Jeho základom je lahodný...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *