Schudnúť sa dá úplne ľahko a to vďaka ZÁZVORU! Jediné čo potrebujete je vedieť, ako ho správne použiť…

Pre všetkých, na koho sa počas tejto úmornej zimy prilepilo „kilečko“ navyše máme dobrú správu. Zázvor vám pomôže schudnúť! Zabraňujte totiž ukladaniu prebytočných kilojoulov v tele. Lekári tibetskej medicíny radia: keď sa chceš zotaviť pi zázvorový čaj pred jedlom. Keď túžiš schudnúť, pi ho po jedle.

Koreň zázvoru je typický svojou ostrou príjemnou chuťou. Okrem toho však má pre vás aj mnohé zdravotné účinky.

Jedným z takýchto účinkov je aj jeho schopnosť pozitívne vplývať na udržiavanie správnej váhy a dokonca aj priamo vyvolať chudnutie. Dobré výsledky dosahuje hlavne pri snahách o zhodenie brušného tuku.

Podľa starovekého indického učenia Ayurvedy, pravidelná konzumácia zázvoru spoľahlivo udržuje telesnú váhu pod kontrolou. Súčasné výskumy tieto poznatky potvrdzujú.

Štúdia publikovaná predošlý rok v Európskom prehľade medicínskych a farmaceutických viedukázala, že pridávanie zázvoru do stravy myší malo na ich chudnutie rovnaký efekt ako populárne lieky na chudnutie.

Keďže má zázvor schopnosť vyvolať u vás pocit plnosti po jedle, zároveň zlepšiť trávenie a držať hormóny v rovnováhe, potom nie je ani divu, že má taký silný vplyv na spaľovanie tuku.

Ako užívať zázvor na chudnutie?

Článok pokračuje na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*