Silný enzým, ktorý lieči infekcie, opuchy a zápaly. Zaručené výsledky!

Serrapeptáza je proteolytický enzým objavený v 70. rokoch 20. storočia. Bol izolovaný z baktérií druhu Serratia, ktoré sa nachádzajú v črevách priadky morušovej. Poskytuje niekoľko úžasných zdravotných výhod. Viaže sa do krvi a je transportovaný do oblastí, kde to telo potrebuje.

Je schopný zbaviť telo toxínov, ktoré upchávajú tepny a tráviaci systém. Po prečítaní niektorých úžasných zdravotných výhod, ktoré serrapeptáza ponúka, možno budete chcieť zvážiť jej pridanie do vašej stravy!

Pozrite si 7 výhod, ktoré má na naše zdravie:

1. Upokojuje začervenanie

Štúdie o serrapeptáze preukázali jej schopnosť zmierniť zranenia alebo zápalové stavy. Je schopný podporovať upokojujúce a harmonické prostredie v tele na bunkovej úrovni.

2. Pomáha pri infekciách

Ukázalo sa, že serrapeptáza významne znižuje symptómy spojené s akútnym alebo chronickým ochorením uší, nosa a hrdla. Enzým funguje tak, že znižuje viskozitu hlienu, čo pomáha podporovať drenáž.

3. Pomáha pri zraneniach

Serrapeptáza sa často používa na pomoc tým, ktorí trpia zraneniami. Je schopný urýchliť proces hojenia, ako sú vyvrtnutia a natrhnuté väzy, znížením opuchov.

4. Pomáha syndrómu karpálneho tunela

Štúdie ukázali, že serrapeptáza môže byť použitá v boji proti syndrómu karpálneho tunela. Funguje tak, že znižuje niektoré symptómy spojené s karpálnym tunelom, vrátane bolesti a opuchu.

5. Pomáha pri bolestiach a opuchoch

Serrapeptáza sa často používa na boj proti edému. Vedci zistili, že enzým môže pomôcť znížiť opuchy až o 50%. Pomáha tiež výrazne znížiť bolesť.

6. Pomáha pri cystickom ochorení prsníka

Výskumníci zistili, že serrapeptáza má potenciál znížiť bolesť prsníkov a opuch prsníkov vďaka enzýmu, ktorý obsahuje, fibrinolytiku. Fibrinolytikum má silné protizápalové vlastnosti.

7. Pomáha bojovať proti ateroskleróze

Serrapeptáza pomáha podporovať normálnu zrážanlivosť krvi a znižuje výskyt kŕčových žíl. Je tiež schopný účinne odstrániť aterosklerotický plak z arteriálnej steny bez poškodenia zdravých buniek.

Ako užívať Serrapeptázu?

Dávka serrapeptázy sa môže pohybovať od 300 000 SPU za deň do 500 000 SPU za deň. Porozprávajte sa so svojím lekárom, aby ste určili správne množstvo pre vaše telo.

Nezabudnite sa o tento zaujímavý článok podeliť aj so svojimi známymi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*